» » Ліщинці прибирають у селі


Ліщинці прибирають у селі

4-04-2017, 20:46
Переглядів 3807
Ліщинці прибирають у  селі

Розпочався весняний місячник наведення належного санітарного стану в с. Ліщин Станишівської територіальної громади Житомирського району.

У рамках місячника благоустрою протягом цього робочого тижня проводились роботи по прибиранню території села, зокрема, прибирання грунту під бордюрами по вул. Лесі Українки та вул. Рад, прибирання скверів та зупинок громадського транспорту.

Адже прийшли сонячні гарні дні, небо стало більш привітним, на деревах почали пробиватись перші листочки. Але з цією красою і зі сходженням снігу виявилося чимало проблем на території села. Особливо обурює те, що ліщинці роблять стихійні смітники, де кому хочеться. Лежать пакети зі сміттям в центрі села Ліщин і Тулина, валяються пляшки з-під пива та горілки, викидається сміття біля церкви та в інших місцях.

У рамках місячника просимо жителів села взяти участь у прибиранні вулиць, парків, скверів, цвинтарів, братських могил. Кожен з нас має змогу навести порядок там, де проживає. Давайте напередодні Великодня зробимо наше село чистим, культурним та привабливим. Це буде нашим внеском в приведення нашого з вами села до належного стану. Звертаємось до керівників установ, приватних підприємців, що розміщені на території села: прибирати потрібно не лише під порогом, а також і на прилеглій території. Адже нам разом жити у нашому селі.

Громада с. Ліщин щиро дякує директору СТОВ "Ліщинське" О. Мазуру за допомогу з транспортом для вивезення сміття та прибирання територій.
Нагадаємо, що до керівників, приватних підприємців та мешканців, які нехтують цими питаннями, застосовуватимуться передбачені чинним законодавством України заходи адміністративного впливу. Інформуємо про адміністративну відповідальність, а саме про статтю 152 Кодексу про адміністративні правопорушення України:

"Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів - тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Світлана Панченко, с.Ліщин
Ліщинці прибирають у  селі
Ліщинці прибирають у  селі
Ліщинці прибирають у  селі
Ліщинці прибирають у  селі
Ліщинці прибирають у  селі
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...