» » Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО


Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО

20-12-2016, 15:06
Переглядів 1597
Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО
19 грудня за сприяння депутата Житомирської райради В. Оржехівського школярі Василівської школи відвідали музей популярної науки і техніки "Експериментаніум" в м.Київ.

До поїздки учні школи готувались заздалегідь, взявши участь у конкурсі по написанню проекту про майбутнє свого села.

Під час екскурсії діти активно відповідали на запитання працівників музею. Учні проявили гарні знання з питань науки та техніки, отримали масу вражень. На яву діти мали змогу подивитись різні природні явища.

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен учень зміг відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки. Діти власноруч будували мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, зазирнули у нескінченність, створювали блискавку,перевіряли електропровідність різних предметів, запускали хмаринку під самісіньку стелю, малювали хитромудрий визерунок за допомогою маятника.

Діти та батьки василівської школи дуже вдячні Володимиру Оржехівському та його помічницям Наталії та Ользі за організацію і проведення пізнавальної екскурсії до музею, бажають наснаги в їхній роботі і вітають з наступаючими новорічними святами.

Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО
Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО
Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО
Школярі з Василівки відвідали унікальний київський музей. ФОТО


Про музей «Експериментаніум»

Дві тисячі квадратних метрів захопливого дозвілля, три поверхи з наочними прикладами, понад двісті інтерактивних експонатів, які не ховаються за вітринами, — усе це унікальний музей популярної науки і техніки «Експериментаніум», який з нетерпінням чекає на відвідувачів у самісінькому серці історичного Києва, на Подолі, за адресою вул. Верхній Вал, 2-а.

«Експериментаніум» — це науково-розважальний центр, у якому демонструються закони науки та явища навколишнього світу. Хочеш перевірити електропровідність різних предметів, запустити хмаринку під самісіньку стелю, намалювати хитромудрий візерунок за допомогою маятника? Тільки простягни руку, щоб ввімкнути, повернути, розкрутити, натиснути, потягти, штовхнути і на власні очі побачити, як працює той чи інший закон, про який йшлося на шкільних уроках.

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім дослідником, «доторкнутися» до науки: тут власноруч будують мости без жодного цвяха, спостерігають зародження торнадо, зазирають у нескінченність, створюють блискавку, змушують літати магніт і здійснюють чимало нових відкриттів.

Постійна експозиція музею присвячена таким розділам фізики, як механіка, оптика, електрика, магнетизм, акустика. В окремому залі представлена анатомія. Також у музеї ви знайдете різноманітні оптичні ілюзії та головоломки. Не загубитися у вирі цікавинок допомагають таблички з поясненням, що супроводжують експонати, тому сміливо мандрувати світом науки можна абсолютно самостійно. Коли щось незрозуміло, на допомогу поспішають доброзичливі екскурсоводи — студенти та випускники технічних вузів.

Незабутньо проводять дозвілля тут не лише діти, а й дорослі: можливість вивчення науки та історії її розвитку в такій формі нікого не залишає байдужим.

Для тих, кому захочеться продовжити експерименти вдома, у музеї є крамничка, де можна придбати набір юного хіміка, інтелектуальні ігри, головоломки та енциклопедії не лише для дітей, але й для дорослих.

Музей пропонує екскурсійні програми, які поглиблюють знання в тій чи іншій науковій царині. Крім цього, в «Експериментаніумі» постійно проводяться різноманітні цікаві майстер-класи, лекції, пізнавально-розважальні шоу, діють наукові гуртки для школярів.

«Торкайся експонатів, експериментуй, проводь досліди!» − закликають в «Експериментаніумі». Саме завдяки цьому наука перестає бути нудною і до неї з'являється інтерес серед молоді, яку, здавалося б, уже неможливо відтягти від телевізорів і комп’ютерів.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...