» » Створюється антинацистський рух "Патріоти - За життя"


Створюється антинацистський рух "Патріоти - За життя"

20-06-2020, 07:42
Переглядів 162
Створюється  антинацистський рух "Патріоти - За життя"

Громадянський рух "Патріоти - За життя" об'єднає людей, які бажають повернути мир, порядок і повагу до героїчного минулого України. Про це народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ілля Кива заявив в ході установчого з'їзду руху 18 червня у Києві.

"Наше завдання - об'єднатися і протистояти хаосу, аморальності, беззаконню. Ми - чоловіки, і ми повинні дати мир нашим сім'ям, нашим дітям. Мир, за який ми повинні боротися, який ми повинні оберігати. Мир - це мета нашої організації. І тут немає політики. В основі нашого руху - мораль, честь, совість, правда, дружба. Ми даємо старт руху, який дозволить відродитися нашій величній Україні", - сказав він.

Ілля Кива зазначив, що одним з напрямків діяльності "Патріотів - За життя" буде захист історії України: "Героїчного минулого наших предків, яке сьогодні зневажається і яке вже нібито соромно згадувати. Я говорю про перемогу у Великій Вітчизняній війні. Ми повинні шанувати пам'ять наших дідів, наших героїв, які віддали життя, щоб у нас була можливість виховувати дітей, жити, вчитися", - зазначив він.

Говорячи про членство в русі "Патріоти - За життя", політик зазначив, що єдиний критерій - бажання повернути в Україну мир і порядок.

"Ми не обмежуємо кандидатів на вступ ні віком, ні родом занять, ні політичними уподобаннями. В основі нашого громадянського руху стоятимуть ті люди, які готові до боротьби, самопожертви, захисту. Ми це робимо в ім'я майбутнього наших дітей. І ми повинні повернути на нашу землю законність, порядок, відновити віру в країну і державу. Саме тому ми називаємо себе патріотами", - підсумував Ілля Кива.

У свою чергу народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя", співзасновник руху "Патріоти - За життя" Віктор Чорний зазначив, що учасники з'їзду одноголосно підтвердили позицію про підтримку законності.

"Ми віддані ідеї чіткого дотримання закону і правопорядку, і ми категорично проти свавілля, що відбувається в країні. Ми починаємо структуризацію нашого руху по всій країні і будемо брати участь в заходах поруч з нашими ветеранами", - сказав він.


ВІДЕО ДИВИСЬ ТУТ


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...