» » Негайно закрити біолабораторії США в Україні! Відео


Негайно закрити біолабораторії США в Україні! Відео

3-05-2020, 11:32
Переглядів 161
Негайно закрити біолабораторії США в Україні!  Відео
Українці можуть стати заручниками біологічних експериментів, зокрема і над людьми, особливе занепокоєння викликають спалахи важких захворювань, які неодноразово фіксували саме у тих місцях, де діяли біолабораторії США.

Діяльність американських біологічних лабораторій в Україні, що здійснювалася безконтрольно і непрозоро для українського суспільства, спричинила хвилю справедливого обурення. Про це йдеться у заяві партії «Опозиційна платформа – За життя».


Зазначається, що в українців, як і жителів країн Європи, котрі можуть стати заручниками біологічних експериментів, зокрема і над людьми, особливе занепокоєння викликають спалахи важких захворювань, які неодноразово фіксували саме у тих місцях, де діяли біолабораторії США.

“Йдеться про геморагічну пневмонію, холеру і низку інших дуже заразних захворювань, збудники деяких з них точно не встановлено й досі.

Пандемія коронавірусу як ніколи гостро поставила питання про біологічний захист українського народу та нашої держави. Очевидно, що у такій ситуації влада не повинна бути просто статистом, який фіксує кількість хворих і померлих, вона зобов’язана вжити найрішучіших заходів.

І починати треба з детальної оцінки тих біологічних загроз, які вже існують в Україні, чесного й відкритого звіту перед суспільством, розробки заходів безпеки.
Негайно закрити біолабораторії США в Україні!  Відео

Біологічні лабораторії США в Україні мають бути негайно перевірені, всі біологічні препарати і записи – опечатані. А працівникам лабораторій необхідно невідкладно створити комфортні умови для обсервації.

Карантин, в умовах якого перебувають громадяни України, робить ці заходи ефективними саме зараз. «Опозиційна платформа – За життя» вимагає, щоб влада негайно вжила заходів, спрямованих на забезпечення безпеки громадян України“, – сказано у заяві.

Як відомо, 14 квітня нардепи від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук і Ренат Кузьмін написали запити чотирьом керівникам країни: президенту Зеленському, прем'єру Шмигалю, главі СБУ Баканову і міністру охорони здоров'я Степанову.

У зверненні з посиланням на сербські та болгарські ЗМІ повідомляється: у США є понад 400 бактеріологічних лабораторій по всьому світу, в тому числі не менше 15 в Україні.

Там працюють виключно американці, а фінансуються вони за рахунок Міноборони США. Лабораторії розміщені в Одесі, Вінниці, Ужгороді, Львові (три), Києві (три), Херсоні, Тернополі та неподалік від Криму і Луганська.

Нардепи зазначають, що функціонування американських біолабораторій в Україні почалося за часів президентства Віктора Ющенка і прем'єрства Юлії Тимошенко - 29 серпня 2005 року.

Тоді між Міноборони США та Міністерством охорони здоров'я України було підписано угоди про співпрацю щодо профілактики технологій проліферації (розростання тканини організму шляхом розмноження клітин поділом. - Ред.), Патогенів та експертиз, які можуть бути використані для розвитку біологічної зброї.

"Фактично роботи в лабораторіях ведуться за програмою біологічних експериментів. Бюджет складає 2,1 мільярда доларів і фінансується американським Агентством по зниженню загрози безпеки. До цієї діяльності підключився і" Науково-технічний центр в Україні "- міжнародна організація, яка фінансується американським урядом і співробітники якої мають дипломатичний імунітет. Зазначена організація займається фінансуванням проектів по створенню зброї масового ураження ", - пишуть Медведчук і Кузьмін.

Далі народні депутати вказують, що після запуску біолабораторій в Україні спостерігалися спалахи інфекційних захворювань.
Негайно закрити біолабораторії США в Україні!  Відео


"Так, в Тернополі в 2009 році виник вірус, що викликає геморагічну пневмонію. Її жертвами стали 450 українців. У 2011 році в Україні була епідемія холери - померли 33 людини. Через три роки холеру діагностували вже 800 громадянам, ще через рік в Миколаєві зафіксували понад 100 випадків холери".

Ще нардепи привели такі приклади. У січні 2016 року в Харкові 20 військовослужбовців померли від схожого на грип вірусу, більше 200 були госпіталізовані. Двома місяцями пізніше в Україні було зафіксовано 364 смерті. "Причина - свинячий грип того ж штаму грип, який привів до світової пандемії в 2009 році", - вказують Медведчук і Кузьмін.

Далі вони вказують, що в 2017 році в Миколаєві був спалах гепатиту А. Влітку цього ж року аналогічні осередки інфекції були в Запоріжжі та Одесі, а восени - в Харкові.

"У 2010-2012 роках (тобто вже при Януковичі. - Ред.) Влада України ініціювала перевірки, чи дотримуються в лабораторіях всіх запобіжних заходів. В результаті було виявлено ряд грубих порушень, які могли привести до витоку штамів небезпечних інфекцій. Був навіть зафіксований факт виведення витяжної вентиляції в приміщення садка ", - вказується у зверненні Медведчука і Кузьміна.

Потім нардепи пишуть, що в 2013 році президент Віктор Янукович відмовився від такої співпраці з США. Але вже в 2014 році Петро Порошенко його продовжив. "Цілком ймовірно, що влади Янукович позбувся за активної участі уряду США саме через відмову від співпраці з Пентагоном", - припускають депутати від "Опоплатформи".

На завершення вони вказують: "Не виключено, що таємна і непрозора діяльність небезпечних іноземних об'єктів на території Украни має завдання тестування дії вірусів і бактерій на організмах українців", і просять керівництво України розібратися в цьому.

"Відомо, що Женевська конвенція 1972 року забороняє виробництво бактеріологічної зброї, і з цієї причини американські військові не виробляють його на території США. А навіщо, адже в світі так багато прекрасних випробувальних полігонів, як Україна чи Грузія, де можна проводити і відчувати на місцевому населенні будь-які смертоносні віруси? Досить лише створити військову лабораторію, дати їй невинну назву, типу "Лабораторія санепідемстанціі", і приставити до неї свого куратора ... "- писав Ренат Кузьмін в "Фейсбуці" в 2018 році.

Він згадував цю тему у зв'язку з викриттями грузинського екс-міністра держбезпеки Грузії Ігоря Гіоргадзе. У 2018 році той заявив, що американський Центр Лугара, який знаходиться в Тбілісі, випробував на грузинських громадянах препарат "Совалді" американської фірми "Гілеад Сайенсіз". В результаті чого нібито загинули 73 добровольця.

За повідомленням сайту strana.ua

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...