» » Час відповідати: про порошенкових мерзотників у Баранівці


Час відповідати: про порошенкових мерзотників у Баранівці

24-04-2019, 10:50
Переглядів 1225
Час відповідати: про порошенкових мерзотників у Баранівці
У Баранівці Житомирської області вірян Української Православної Церкви переслідують за їхню віру, влаштовують цькування дітей у школі і батьків на роботі. За нападами на храм і парафіян під час молитви схвально спостерігають державні службовці і поліція, йдеться в сюжеті «Першого Козацького».

Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Роман Клим розповів, що все в храмі і навколо нього зроблено руками парафіян, а ті люди, що сюди прийшли – чужі. За словами священика, вони нічого не хочуть чути, а до храму прийшли ламати, бити і грабувати. Поламали навіть фонтан для дітей на території церкви.

«Вони викидали з храму жінок, літніх людей, зробили “коридор ганьби”… Це в якій країні ми живемо? І при цьому стояли глава адміністрації, поліція. Це дуже страшно. У школі гноблять дітей. Молодим парафіянам погрожують на роботі. Погрожують і священику. Це пряме розпалювання міжконфесійної ворожнечі. Змушені звернутися за допомогою до всього світу», – говорить протоієрей Роман Клим.

«Я відвоював у твоєму бронежилеті і все одно піду проти церкви, – переказала матінка слова одного з нападників. – А батюшка завжди давав гроші на бензин хлопцям в АТО».

«Не один депутат Ковальський винен. Якби влада не сприяла – не конфліктували б люди. Ми – діти Божі», – говорить парафіянка храму УПЦ.

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року в храмі на честь Різдва Богородиці у місті Баранівка Житомирської області сотні вірян зібралися на молитовне стояння на захист канонічної Церкви і свого настоятеля – благочинного Баранівського району протоієрея Романа Клима.

10 березня натовп активістів атакував храм УПЦ в місті Баранівка. Антихристів очолював депутат Баранівської міської ради Олег Ковальський – представник Радикальної партії Олега Ляшка.

12 березня 2019 року активісти ПЦУ затіяли повторну спробу захоплення храму. Настоятель церкви Різдва Пресвятої Богородиці повідомив, що віряни звернулися в правоохоронні органи, тому що боялися провокацій. Однак співробітники правоохоронних органів заперечили, що не мають інформації про підготовку спроби захоплення.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...