» » В Іванківцях Вертокиївської сільської ради відкрито новий ФАП. ВІДЕО


В Іванківцях Вертокиївської сільської ради відкрито новий ФАП. ВІДЕО

4-11-2018, 11:49
Переглядів 1426
В Іванківцях Вертокиївської сільської ради відкрито новий ФАП. ВІДЕО
В Іванківцях Вертокиївської сільської ради відкрили новий фельдшерсько-акушерський пункт. Порахували: це дешевше, аніж ремонтувати стару споруду 50-х років. Звели його за кошти бюджету Житомирського району: 300 тисяч гривень – вартість приміщення, на обладнання і комунікації витратили ще 100 тисяч гривень. Про це вже заздалегідь сповіщала своїх читачів газета "Сільське життя".

У штаті ФАПу – фельдшер і медсестра. Щодня сюди приходить близько 10 осіб. Обслуговує фельдшерсько-акушерський пункт і жителів сусіднього села Городише, загалом – понад півтисячі осіб.

Оновили фельдшерський пункт і в Клітчині Житомирського району.

Капітально відремонтували в Житомирському районі нещодавно амбулаторію загальної практики сімейної медицини у селі Левків. Це спільний проект райради, райдержадміністрації та сільської ради вартістю 600 тисяч гривень.

Працює у Левкові і аптека. Нещодавно вона змінила графік роботи. Раніше купити ліки селяни могли з 9-ї до 4-ї 5 днів на тиждень. Нині придбати тут медикаменти люди можуть щодня з 8-ї ранку до 8-ї вечора. Голова Житомирської райдержадміністрації зазначив, що розвиток сільської медицини став можливий завдяки реформі децентралізації.

«Дійсно багато коштів пішло на місця, і зараз в сільських рад, в місцевих громад є можливість обрати, що для них першочергово важливо: або розвиток сільської медицини, або освіти, або будівництво доріг. Одним із пріоритетів соціально-економічного розвитку Житомирського району є впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка саме на розвиток якісної, доступної медицини в сільській місцевості» – сказав голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк.

Найближчим часом в Житомирському районі планують побудувати 6 нових амбулаторій. Першими з’являться медзаклади в Сінгурах, Пісках та Сонячному.


СК-1
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...