Сільске життя > Друк > Просто звільнення чи помста "медичної мафії"
Сільске життя > Новини > Просто звільнення чи помста "медичної мафії"

Просто звільнення чи помста "медичної мафії"


8-10-2021, 20:27. Автор: silske
Просто звільнення чи  помста "медичної мафії"
У Коростені з посади гендиректора міської лікарні звільнений Микола Ходаківський, який "фігурує" у справі Суслика.

Генеральний директор Коростенської центральної міської лікарні Микола Ходаківський звільнений зі своєї посади.

Нагадаємо, увечері 21 січня 2021 року стало відомо, що директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколу Суслика затримали на хабарі.

Служба безпеки України повідомила, що Суслика затримали за вимагання «відкатів» з коштів, виділених на протидію пандемії COVID-19. Згодом у прокуратурі назвали суму «відкату», який вимагав директор департаменту – 123 тис. грн. - це 10% від перерахованих коштів.

Пізніше з матеріалів суду стало відомо, що 1 грудня 2020 року в своєму службовому кабінеті під час розмови з генеральним директором комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня Коростенської міської ради» Миколою Ходаківським повідомив про необхідність передачі йому грошових коштів у розмірі 10% від суми субвенції, виділеної бюджету Коростеня на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров`я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з COVID-19.

Варто додати, що до початку січня 2021 року департамент охорони здоров'я Житомирської ОДА нічого особливо категоричного проти Миколи Ходаківського не мав. І лише після того, коли хвилі тривоги та неспокою навколо арешту Миколи Суслика трохи вляглися, Миколу Ходаківського, можливо, вирішили все ж таки покарати і таким чином провчити, як «виступати проти давно запроваджених порядків і традицій «відкатної» практики.

Чи не тому весною і особливо влітку 2021 року до Коростеня почастішали сигнали про помилки, промахи та провали у роботі М. Ходаківського, як керівника міської лікарні? Кому ж, як не медичним чиновникам, добре знати форми та методи боротьби з тими, хто позарився на устрій сучасної, "реформованої" американкою Супрун, української медицини?

За повідомленням zhitomir-online.com

dle
Вернуться назад