Сільске життя > Друк > Пожежі у Житомирському районі
Сільске життя > Новини, Надзвичайні події > Пожежі у Житомирському районі

Пожежі у Житомирському районі


6-04-2021, 20:41. Автор: silske
Пожежі у Житомирському районі
30 березня о 19:26 надійшло повідомлення про пожежу в приватному цегляному житловому будинку в смт Пулини.

По прибуттю вогнеборців до місця виклику було встановлено, що всередині спостерігається сильне задимлення. Провівши розвідку в будинку, вони нікого не виявили. Силами бійців ДСНС о 19:38 пожежу локалізовано та о 20:54 – ліквідовано. Вогонь устиг знищити речі домашнього вжитку в кімнаті. Зокрема, згорів диван.

Попередньо встановлено, що причиною пожежі стала необережність під час куріння.


х х х х х х х х

30 березня о 18:02 загоряння ще однієї дерев’яної господарської споруди ліквідували коростишівські рятувальники в с. Малі Кошарища. Вогонь перекинувся на дану споруду з палаючої сухої трави, яку на сусідньому городі підпалила невстановлена особа. До прибуття бійців ДСНС селяни власними силами зуміли загасити сухостій, що вже почав підходити до їхніх осель, а рятувальники ліквідували загоряння будівлі. В результаті вогнем повністю знищено дерев’яну споруду.


х х х х х х х х


23 березня о 23:33 надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі у с. Березівка Хорошівського району. По прибуттю вогнеборців до місця виклику, полум’ям був повністю охоплений сінник. Через сильні пориви вітру вогонь уже почав перекидатися на хлів. Бійці ДСНС о 23:48 пожежу локалізували та о 03:20 – ліквідували.

Багато часу знадобилося рятувальникам для розбирання зруйнованих полум’ям конструкцій будівель і необхідно було здійснити кілька заборів води зі штучного джерела, на відстані близько 1 км від місця події.

У результаті вогонь встиг знищити сінник, 2 т сіна, 50 кв. м перекриття господарської будівлі та 5 куб. м дров. Причиною пожежі могло стати коротке замикання електромережі. Біля сінника знаходилася електрична січкарня.
dle
Вернуться назад