Сільске життя > Друк > Геноцид народу продовжується. Бо він мовчки зносить всі знущання
Сільске життя > Новини > Геноцид народу продовжується. Бо він мовчки зносить всі знущання

Геноцид народу продовжується. Бо він мовчки зносить всі знущання


20-02-2021, 06:35. Автор: silske
Геноцид народу продовжується. Бо він мовчки зносить всі знущання
До редакції сайту Zhitomir-Online звернулася соціальний працівник Валентина Іванівна. Жінка повідомила, що 86-річній Михальченко Василині Леонтіївні, яка знаходиться в неї під опікою, сьогодні відключили газопостачання без жодних пояснень.

Бабуся живе у с. Калинівка, що у Житомирському районі. Валентина Іванівна зазначила, що пенсіонерка навіть не має боргу за газопостачання.

"У бабусі немає ніяких боргів. Й справа навіть не в тому, борг чи не борг. Розумієте, вони навіть не зайшли та не попередили!", - каже соціальний працівник.

Валентина Іванівна знаходилася в будинку у пенсіонерки, коли приїхала машина з газової контори. Коли соціальний працівник виходила з оселі, то дізналася від сусідки, що працівники газової контори встигли відключити будинок від газопостачання й поїхати далі.

"Машина під'їхала, ніхто в хату не заходив! Я пішла до редуктора й точно! Заматаний плівкою ричажок й пломба! Й поїхали далі по Калинівці комусь відключати. Це дурдом, мороз на дворі, 86 років бабусі, й що їй, замерзати?!", - додала обурена Валентина Іванівна.

Про що думали працівники газової контори, коли тишком-нишком йшли відключати будинок Василини Леонтіївни від газопостачання? Чому 86-річна бабуся, яка справно платила за комунальні послуги, тепер має мерзнути?

До речі, до редакції газети «Сільське життя» зверталися мешканці села Піски Станишівської сільради, яких також газівники напередодні морозів відключили від газопостачання.

То ж геноцид українців продовжується. І знущання продовжуватимуться до тих пір, поки люди не стануть самоорганізовуватися і боротися за свої права, за право на життя – не говорячи вже за обіцяні всіма владами європейський рівень життя. А проплаченим "ахтивистам" і "національно-свідомим патріотам" проблеми народу нецікаві - вони відпрацьовують лише акції, за які їм проплачено: олігархами чи американським посольством.

І новоствореним сільрадам, що забиті десятками кумів-сватів-дармоїдів з величезними зарплатами, проблеми наших людей також мало турбують.

Так і хочеться спитати жителів тих же сіл Калинівка і Піски: ну що, знищивши свої сільради, вам у новоутворених "резерваціях" живеться краще? То ж, маєте те, до чого мовчки вас вели горе-реформатори. Мовчіть і далі, бо у планах заокеанських господарів - зачистка території Дикого поля ще від кількох десятків мільйонів безмовних рабів. Амінь.

За повідомленням zhitomir-online.com
dle
Вернуться назад