Сільске життя > Друк > Як "істинний патріот" з Левкова дерибанив землі району
Сільске життя > Новини > Як "істинний патріот" з Левкова дерибанив землі району

Як "істинний патріот" з Левкова дерибанив землі району


15-02-2021, 07:10. Автор: silske
Як "істинний патріот" з Левкова дерибанив землі району
Житомирський районний суд, визнавши позовні вимоги прокурора обґрунтованими, ухвалив рішення про незаконність розпоряджень Житомирської райдержадміністрації та їх скасування, а також визнання недійсним договору оренди 1,4 га землі лісового фонду.

Йдеться про те, що у листопаді 2007 року Житомирською РДА, яку тоді очолював В.Колосівський, надано жителю міста Києва дозвіл на розроблення технічної документації зі встановлення зовнішніх меж земельної ділянки площею 1,4 га в натурі на території Туровецької сільської ради та затверджено цю документацію.

У подальшому органом місцевої влади укладено договір оренди про надання киянину зазначеної ділянки під прибережну захисну смугу для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей.

Однак прокурорами встановлено, що рішення та договір не відповідають вимогам земельного і лісового законодавства, оскільки понад 1 га лісу передано у користування приватній особі фактично зі зміною цільового призначення, без отримання висновків органів державної влади та ще й із перевищенням головою райдержадміністрації В.Колосівським своїх повноважень.

З метою захисту інтересів держави, прокуратурою області у березні 2016 року заявлено позов про визнання незаконним і скасування розпоряджень, а договору – недійсним. Справа розглядалася судами різних інстанцій. Верховним судом для нового розгляду була скерована до Житомирського районного суду, яким і прийнято законне рішення.

Питання про відповідальність за таку діяльність "істинного патріота" і "помаранчевого хероя" пана В.Колосівського, який прихватизував майно та землі левківського колгоспу та організував захоплення храму істинної православної церкви УПЦ, прокуратура чомусь не піднімала. Та й далеко не у всіх "подвигах" цієї особи вона ще розібралася. Чи ще не час?

А діяльність тих "національно-свідомих патріотів", як засвідчує практика місцевого самоврядування в Україні, є "свідомою" лише до того часу, як вони дориваються до влади. А затим ця "свідомість" десь випаровується і залишається лише жалюгідне бажання власної наживи. Ось такий "патріотизм" в Україні, яку ті ж "патріоти" під вигуки "Слава Україні!" перетворили на безправну колонію США, від якої у світі шарахаються як від навіженої.

Петро Зозуля


На фото - Село Туровець: за тридцять років "незалежності" тут знищено колгосп, роздерибанено землі та майно, знищено сільраду. Що далі приготували американські господарі для українських сіл?..

dle
Вернуться назад