Сільске життя > Друк > Українська Православна Церква підвищує свій авторитет
Сільске життя > Новини > Українська Православна Церква підвищує свій авторитет

Українська Православна Церква підвищує свій авторитет


6-09-2020, 10:37. Автор: silske
Українська Православна Церква підвищує свій авторитет
17 серпня 2020 року, перед початком Божественної літургії з нагоди річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів для українських ЗМІ про служіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія впродовж шести років.

"У 2014 році в УПЦ було 11 970 священиків, а тепер 12 311 священиків; у 2014 році у нас було 228 монастирів, сьогодні нараховується 255 монастирів, тобто за цей час відкрилось 27 монастирів; кількість ченців і черниць теж збільшується: у 2014 році несли послух 4 053, сьогодні - 4 609 ченців, тобто за цей час підвизалося ще 556 ченців і черниць", - розповів Його Високопреосвященство.

Митрополит Антоній підкреслив, що "якщо є монастирі, якщо є люди, які бажають стати ченцями, то це є показник того, що Церква дійсно Христова, а не організація, яка створена і потім підтримується державою".

За словами ієрарха УПЦ, всі ці шість років Українська Православна Церква проводить у молитві за нашу державу, захист чистоти Православної віри таканонічного устрою, а також всебічно допомагаючи українському народу та нашій державі.


ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДУХОВЕНСТВА ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОННОГО ОКРУГУ

24 серпня 2020 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград- Волинського Никодима відбулися збори духовенства Житомирського районного округу під головуванням благочинного протоієрея Дмитрія Новіцького. Захід пройшов у приміщенні Житомирського єпархіального управління.

По завершенні зборів була піднесена молитва за мир в Україні та дарування мудрості і крепості віри всім громадянам та вірним чадам Української Православної Церкви.

Прес-служба Житомирського районного благочиння


Українська Православна Церква підвищує свій авторитет
dle
Вернуться назад