Сільске життя > Друк > У Глибочиці розпочався футбольний сезон
Сільске життя > Новини, Життя громад > У Глибочиці розпочався футбольний сезон

У Глибочиці розпочався футбольний сезон


29-07-2020, 11:15. Автор: silske
У Глибочиці розпочався  футбольний сезон
19 липня, у неділю на футбольному полі спортивного комплексу імені В.І. Міщенка у селі Глибочиця розпочалися ігри у Вищій та Першій лігах Житомирського району з футболу сезону 2020 року. Враховуючи епідеміологічну ситуацію, у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби «COVID -19», захід відбувся без глядачів.

У цьому сезоні Глибочицьку ОТГ представлятимуть 2 команди: ФК «Енергія» села Гадзинка та ФК «Чайка» села Глибочиця.

Участь у Вищій лізі району братимуть 9 команд, серед них і наша ФК «Енергія» села Гадзинка. А до складу Першої ліги увійшло 10 команд, серед яких і наша ФК «Чайка» села Глибочиця.

За вихід команди «Енергії» у Вищу лігу Чемпіонату Житомирського району з футболу заступник Глибочицького сільського голови Валерій Семотюк від імені Глибочицької сільської ради привітав та подарував гравцям комплект м’ячів, воротарські рукавички та тренувальні фішки.

У цей день ФК «Енергія» змагалася з ФК «Троянів» і гравці в першому турі виявили запеклу боротьбу та завзяття, але гра закінчилася з рахунком 2:3, нажаль на користь суперників.

А у Першій лізі змагалися ФК «Чайка» з ФК «Фенікс» (село Тетерівка) і було здобуто цілковиту перемогу команди «Чайка» з рахунком 5:0.

Вітаємо всіх гравців команд та шанувальників футболу з початком нового сезону!

На фото: футбольна команда “Енергія” (Гадзинка)

Повідомлення у Фейсбуці
dle
Вернуться назад