Сільске життя > Друк > Створено 136 "удільних князівств", які й "розірвуть" Україну
Сільске життя > Новини > Створено 136 "удільних князівств", які й "розірвуть" Україну

Створено 136 "удільних князівств", які й "розірвуть" Україну


27-07-2020, 05:44. Автор: silske
Створено 136 "удільних князівств", які й "розірвуть" Україну


Черговий злочин антинародного кривавого режиму Порошенка-Зеленського: 17 липня Верховна Рада прийняла Постанову № 3650 "Про утворення та ліквідацію районів".


За ініціативою недоумків з фракції "Слуги народу" та за командою з посольства США, Верховна Рада "покромсала" Україну на "удільні князівства": замість 490 районів, які довели свою дієздатність протягом багатьох десятиліть свого існування, "зелені реформатори" утворили 136 районів, які зовсім не відповідають сучасним вимогам прогресивного розвитку нинішньої української держави. Більше того, всі ці "рахіти" можуть пришвидшити зникнення її з мапи історії. А вже скільки нових проблем цією "децентралізацією" створено для "пересічного українця", ми дізнаємося вже згодом. І саме тоді вже більшість з них дуже пошкодує про те, що мовчки спостерігали про черговий експеримент над собою, своєю сім'єю та майбутнім українських сіл.

За новим законом межі нових районів встановлюються по зовнішній межі територій сільських, селищних, міських територіальних громад, які входять до складу району.

Згідно з документом, тепер в Україні 136 районів.


Житомирська область

Бердичівський район (з адміністративним центром у місті Бердичів) у складі територій Андрушівської міської, Бердичівської міської, Вчорайшенської сільської, Гришковецької селищної, Краснопільської сільської, Райгородоцької сільської, Ружинської селищної, Семенівської сільської, Червоненської селищної, Швайківської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;

Житомирський район (з адміністративним центром у місті Житомир) у складі територій Андрушківської сільської, Березівської сільської, Брусилівської селищної, Високівської сільської, Вишевицької сільської, Вільшанської сільської, Волицької сільської, Глибочицької сільської, Городоцької селищної, Житомирської міської, Квітневої сільської, Корнинської селищної, Коростишівської міської, Курненської сільської, Любарської селищної, Миропільської селищної, Новоборівської селищної, Новогуйвинської селищної, Оліївської сільської, Попільнянської селищної, Потіївської сільської, Пулинської селищної, Радомишльської міської, Романівської селищної, Станишівської сільської, Старосілецької сільської, Тетерівської сільської, Харитонівської сільської, Хорошівської селищної, Черняхівської селищної, Чуднівської міської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;

Коростенський район
(з адміністративним центром у місті Коростень) у складі територій Білокоровицької сільської, Гладковицької сільської, Горщиківської сільської, Іршанської селищної, Коростенської міської, Лугинської селищної, Малинської міської, Народицької селищної, Овруцької міської, Олевської міської, Словечанської сільської, Ушомирської сільської, Чоповицької селищної територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;

Новоград-Волинський район (з адміністративним центром у місті Новоград-Волинський) у складі територій Баранівської міської, Барашівської сільської, Брониківської сільської, Городницької селищної, Довбиської селищної, Дубрівської сільської, Ємільчинської селищної, Новоград-Волинської міської, Піщівської сільської, Стриївської сільської, Чижівської сільської, Ярунської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України.


При створенні величезного Житомирського району "зелені горе-реформатори" грубо порушили ними ж встановлені правила. Ось що писала наша газета з приводу цього нещодавно:

Незважаючи на те, що максимальна відстань доступності за методикою - 60 км, деякі села виявилися відрізаними від адміністративних центрів на куди більшу відстань. Наприклад, селище Любар, яке до цих пір було центром Любарського району з населенням в 27 тисяч чоловік, тепер адміністративно буде відноситися аж до самого Житомира, відстань до якого 82 кілометри. А з віддалених сіл цього району в Житомир їхати і зовсім 90 кілометрів!

Але в цьому регіоні навіть якщо принцип територіальної доступності був формально дотримано, то логістика нарізки на райони явно порушена. Наприклад, з нинішнього Ємільчинського району до нового адміністративного центру міста Новоград-Волинський по карті трохи більше 50 км, але прямого сполучення між ними немає, і до цих пір жителі району куди активніше їздили в Коростень, з яким набагато краще налагоджено і автобусне і залізничне сполучення.

"Я родом з Романівського району Житомирської області, з цього району тепер потрібно буде добиратися до Житомира теж близько 80 км. При цьому "реформатори" створюють Житомирський район, в якому понад 600 тисяч населення, і всі інші райони, які в 3-4 рази менше", - розповідає політолог Руслан Бортник.

За його словами, така нарізка районів була вигідна місцевим елітам, а вже діюча влада пішла у них на поводу.

"Нам говорили, що така необхідність назріла у зв'язку з тим, що були сформовані нові ОТГ і потрібні нові органи влади в самих ОТГ. Але ця причина не пояснює, для чого по-новому нарізати райони. За такою логікою, райони повністю треба ліквідувати. Тобто ключовий фактор - вони намагалися нарізати, щоб були і створені ОТГ, і вільні території в кожному районі. Другий фактор - був страшний лобізм. На місцях уже всюди легенди ходять, як "шмагали" ці карти.
Як місцеві "реформатори" сиділи і вважали, куди який кар'єр відійде, який лісок, яке підприємство, чи збережеться бізнес в конкретному районі або буде поділений на різні. Вони сиділи біля "короваю" і різали його. Місцеві "реформатори" ставили перед собою завдання створення власних, підконтрольних їм районів. Тобто в результаті реформи, яку правильно було б назвати "адміністративно-феодальним секвестром", тобто урізанням, відбудеться виключно створення феодальних вотчин ", - пояснює Бортник.

І дійсно, чому створюється на Житомирщині такий монстр як Житомирський район, який поглине аж 11 нинішніх районів з населенням у 617 тисяч чоловік?!

Тоді як сусідній Бердичівський район мають намір сформувати з трьох нинішніх з населенням лише у 169 тисяч чоловік? Та й у двох інших запланованих районах Н.-Волинському та Коростенському кількість жителів також значно менша - 171 та 262 тисячі відповідно.

Для кого створюється такий конгломерат як Житомирський район? І взагалі, у народу хтось про це спитав? Чи й так знають, що раби мовчатимуть й цього разу. Як під час сотень "реформ" та експериментів над ними.

Варто зазначити, що "зелена влада" продовжувачів неонацистських "реформ", що продовжують геноцид українського народу та колонізацію України, поетапно спостерігала за пасивною позицією українців після створення ОТГ з грубими порушеннями законодавства, після створення "перспективних планів" обласними адміністраціями, після затвердження цього плану у Мінрегіонбуді, після затвердження його Кабінетом міністрів. Скрізь була продемонстрована рабська покірність українців усім рішенням їхньої подальшої долі "зверху". І це "мовчання ягнят" призвело до "крапки" у цьому питанні, яку, за погодженням з посольством США, й поставила нинішня влада "зелених мерзотників".

Якщо хтось вважає, що "зелена влада" "тупо" гнала свою лінію з "децентралізації", нікого не слухавши, той неправий.

Так, 12 червня на позачерговому засіданні Уряд підтримав проект постанови Верховної Ради України про утворення та ліквідацію районів в усіх областях України. Проектом пропонувалося ліквідувати існуючі 490 районів та утворити 129 нових районів. А вже ВРУ прийняла рішення про утворення 136 районів. Тобто жителі семи районів, які не вели себе мов "стадо баранів" і боролися за свої права - домоглися свого. Чого не скажеш про абсолютну більшість соціально пасивних українців, які лише підлаштовуються під владу, а не формують її під свої потреби.

І яка "реформа" може бути під час нібито "війни", якою режим Порошенка-Зеленського прикриває всі свої оборудки протягом шести років? Таке можливе лише в Україні. Бо ж тут, у "незалежній" і "демократичній" державі можливе все. Оскільки народ такий. Навіть барани "бекають" коли їх ведуть на убій. А українці - мовчать. І немає кому за них заступитися. Немає ні справжнього всеукраїнського лідера, ні згуртованої еліти, ні спроможних до дій політичних партій та громадських організації.

За три десятки років "незалежності" українська держава та її громадяни так і не створили надійного механізму запобігання самоліквідації цієї "держави-нікчеми", перетворивши її на колонію США та жебрачку Європи.

А такі правдиві заклики проти знищення України шляхом "децентралізації" та іншими "реформами", які всі ці роки видає редакція газети "Сільське життя", залишаються "голосом волаючого в пустелі".

Мабуть, через скупість місцевих жителів, яким шкода "викидати" гроші на передплату правдивого видання, а також розбрату серед них, який свідомо сіється продажними провладно-проамериканськими центральними телеканалами та іншими ЗМІ-грантоїдами.

То ж, як кажуть, "бувайте здорові, живіть багато", але в якій державі - ми дізнаємося вже незабаром. Бо ж відтепер остаточна доля "незалежної" України вирішуватиметься за її межами. То ж, чого хотіли протягом усіх років "незалежності", те й отримали. Амінь.

Богдан СТРІХА
dle
Вернуться назад