Сільске життя > Друк > Як Житомирська райрада “добиває” район
Сільске життя > Новини > Як Житомирська райрада “добиває” район

Як Житомирська райрада “добиває” район


21-07-2020, 22:36. Автор: silske
Як Житомирська райрада “добиває”  район

Житомирська районна рада планує не продовжувати договір оренди обласній дитячій лікарні. Аргументують тим, що приміщення потрібне самим. Відповідне повідомлення оприлюднили на сайті райради.

«Повідомити орендаря «Комунальне некомерційне підприємство «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» Житомирської обласної ради про відсутність наміру передачі в оренду приміщення за адресою: 12430, Житомирський район, с. Станишівка, вул. шосе Сквирське, 3, площею 980,3 кв.м, після завершення договору оренди від 04.03.2020р. №443, укладеного рішенням Житомирської районної ради від 24.12.2019 р. №1000 на термін до 27 грудня 2020 року», - йдеться у повідомленні.

Як саме планують використовувати дане приміщення — у повідомленні не зазначається. Однак, згідно із новим законом про оренду, орендодавець має право не продовжувати договір із орендарем, однак повідомити про це не раніше, ніж за місяць закінчення терміну. Підставою для непродовження договору може бути навіть занизька, на думку орендодавця, вартість оренди.

Нагадаємо, що Житомирська райрада, яка є найганебнішим районним “парламентом” за всю історію Житомирського району, вирішила продати скандально відоме приміщення по вулиці Вокзальній, 12. А через скандальне рішення Житомирської районної ради про перереєстрацію Житомирської райлікарні у Троянові Станишівська ОТГ втратила майже 3,5 млн. грн. податків.

Як відомо, Житомирською райрадою останнім часом керує заступник голови Василь Стах, греко-католик, який за місцем народження на Гуцульщині є земляком Бандери та відверто називає себе “бандерівціем”, брав активну участь у всіх провокаціях антинародного кривавого режиму Порошенка-Зеленського проти народу у вигляді “томосятини”, вивішування бандерівських прапорів, розпалювання міжнаціонального та міжконфесійного протистояння, а також не зробив жодного кроку проти знищення сільрад та Житомирського району в цілому, хоча обирався депутатом до ради саме цієї адміністративно-територіальної одиниці.

Цілком доречно припустити, що В.Стах, як і голова Житомирської райради С.Крутій, повністю “здають” наш славний Житомирський район “порохо-зеленим” “реформаторам” і мають намір очолити Новогуйвинську ОТГ, створення якої і “педалюють”. А земляк Бандери уніатської віри ще й намірений балотуватися до Житомирської облради.

То ж, останнє проведення через райраду рішення про відмову продовження оренди обласній дитячій лікарні можна розглядати як продовження справи створення Новогуйвинської ОТГ, як і авантюра з троянівською “пропискою” райлікарні.

Богдан СТРІХА
dle
Вернуться назад