Сільске життя > Друк > «Порошенко - найогидніший політик, якого я коли-небудь зустрічав»
Сільске життя > Новини > «Порошенко - найогидніший політик, якого я коли-небудь зустрічав»

«Порошенко - найогидніший політик, якого я коли-небудь зустрічав»


19-07-2020, 20:22. Автор: silske
«Порошенко - найогидніший політик, якого я коли-небудь зустрічав»

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр:

«Порошенко - найогидніший політик, якого я коли-небудь зустрічав»

«Під час Майдану Петро Порошенко 5 разів зустрічався з Путіним і його довіреними особами. Він чітко виконував поставлені завдання і Барак Обама знав про це. Саме тому через 6 років Україна так і не отримала допомоги, яку повинна була отримати»- заявив Штайнмайер.

За словами політика, західні країни знали і знають, що Петро Порошенко грав і грає подвійну гру:

«Петро Порошенко дуже хитрий, огидний і брехливий політик. Для досягнення своїх цілей він грав подвійну гру і називав це дипломатією. Натомість він завдав колосальної шкоди своїй державі. Україна не отримала і не отримає реальної допомоги, а замість цього стала розмінною монетою в грі проти Росії. Порошенко підписав вбивчі для України документи, навмисно розпалював громадянську війну і зараз закінчити її просто неможливо».

«Втрати для Росії в 60 мільярдів доларів через санкції це - пшик, крапля в морі. Росіяни побудували 2 газових потоки за час правління Порошенка. Це проекти на сотні років. Вони без пострілу забрали Крим і за допомогою київських ідіотів розв’язали війну в двох регіонах України. Цю війну вже неможливо закінчити і в найближчі 50-60 років. Україна може забути і про НАТО, і про Євросоюз. Україна загрузла в таких страшних подіях, що зараз всі просто хочуть забути про неї, як про дикий жах».

Також президент Німеччини запевняє, що Порошенко навмисно розпалював вогнище війни і кризу:

«На Донбасі почалася бійня не просто так. Її розв’язали навмисно. Так, там люди не підтримували Майдан, але соціологія показувала, що 90% людей навіть не думали про війну. Хтось їх підштовхнув, дав привід, розв’язував релігійні, мовні, історичні теми і виставляв їх топ-темами. Це роблять або агенти іноземних спецслужб або ідіоти».

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вважає, що майбутнє України вкрай похмуре:

«Має відбутися чудо. Ніхто не буде вкладати зараз гроші в Україну. Це вкрай нестабільно. Україна повністю під впливом Росії. Одним розчерком пера Путін може зробити все, що йому завгодно і все це - заслуга Петра Порошенка. Неймовірними маніпуляціями і ідіотизмом він подарував Путіну власну країну».

За повідомленням elise.com.ua, person.biz.ua
dle
Вернуться назад