Сільске життя > Друк > Де й скільки зафіксовано випадків коронавірусу
Сільске життя > Новини > Де й скільки зафіксовано випадків коронавірусу

Де й скільки зафіксовано випадків коронавірусу


12-07-2020, 11:18. Автор: silske
Де й скільки зафіксовано випадків коронавірусу
За даними на 6 липня 2020 року у Житомирському районі з початку пандемії вже зафіксовано 188 випадків захворювання на коронавірус у 34 населених пунктах. Троє хворих померло.

Редакція отримала інформацію з цього приводу, проаналізувала її і доводить до читачів “Сільського життя”.

Найбільше фактів COVID-19 зареєстровано у селищі Новогуйвинське - 30 випадків, у Глибочиці - 16, у Левкові та Зарічанах - 15, в Іванівці - 12, у Сінгурах - 10, у селищі Озерному - 9, у Миролюбівці та Станишівці - 8, у Пряжеві та Вересах - по 7, у Ліщині - 5, у Троянові - 4.

Також по 1-3 випадки коронавірусу зафіксовані у Березівці, Болярці, Піщанці, Головенці, Барашівці, Кодні, Слободі-Селець, Березині, Млинищі, Високій Печі, Двірці, Новій Василівці, Гадзинці, Скоморохах, Довжику, Гуйві.

Важливо зазначити, що серед захворілих значна частка працівників медичних закладів: центральна райлікарня, обласна дитяча лікарня, центр психічного здоров'я та ін.

Наприклад, у районному стоматологічному об'єднанні захворіли заступник головного лікаря, зубний лікар та дві медсестри, а у Зарічанах - працівники Будинку культури та школярка.

Протягом часу фіксаціїї коронавірусу у Житомирському районі сталося три летальних випадки. Померла жінка 1951 р.н. у Новогуйвинському, а також чоловіки 1934 та 1957 р.н. у Пісках та Пряжеві.

Станом на 7.07.2020 р., за офіційною статистикою, у Житомирському районі вже зафіксовано 193 захворювання на COVID-19.


Перевірки карантинних вимог

2 липня районною моніторинговою групою перевірено стан виконання карантинних вимог в кафе «Курна хата» (с. Оліївка).

У ході перевірки виявлено низку порушень, керівництву надано припис. З персоналом проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу.

Перевірки роботи закладів громадського харчування та роздрібної торгівлі у районі в умовах адаптивного карантину тривають.


х х х х х х х

4-5 липня районною моніторинговою групою у складі працівників Держпродспоживслужби, Національної поліції та райдержадміністрації здійснено чергові рейдові перевірки роботи закладів громадського харчування в умовах чинних карантинних обмежень.

х х х х х х х

Так, 4 липня проведено моніторинг роботи двох кафе у с. Станишівка та смт Озерне.

У обох випадках виявлено низку порушень, про що надано відповідні приписи та складено протоколи про адміністративне правопорушення згідно статті 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

х х х х х х х

5 липня здійснено моніторинг роботи ресторану «Ситий лось» та кафе «Оазис» у с. Тетерівка. В останньому закладі було виявлено низку порушень. Керівнику кафе надано припис та складено два протоколи: за порушення ст. 42 та на працівника закладу за порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення в частині відсутності засобів індивідуального захисту під час приймання відвідувачів.

З працівниками закладів проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо специфіки здійснення діяльності в умовах складної епідеміологічної ситуації.

Робота у цьому напрямку триває.

х х х х х х х

7 липня працівниками Держпродспоживслужби перевірено два заклади громадського харчування у Житомирському районі щодо виконання приписів з профілактики COVID-19, наданих в ході попередніх перевірок. Всі вимоги даних приписів виконано в повному обсязі.


х х х х х х

11 липня районною моніторинговою групою перевірено виконання карантинних вимог у двох кафе на території смт Гуйва («Денес») та Глибочицької сільської ради («Пікнік»).

У першому випадку виявлено низку порушень, на керівника закладу складено протокол згідно ст. 42 Кодексу України про адміністративні правопорушення та надано припис.

Робота у цьому напрямку триває.
Офіційна відповідь


В редакцію газети "Сільське життя"


ДУ "Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" на Ваш запит повідомляє , що станом на 01.07.2020р. у Житомирському районі зареєстровано 163 випадки лабораторно підтвердженого (методом ПЛР тестування ) захворювання на COVID-19, в т. ч. 16 дітей.

Випадки реєструвались у таких населених пунктах :

Станишівська ОТГ -26 випадків ( с. Зарічани 13, в т.ч.1 дитина , с.Станишівка (5), с.Слобода-Селець (2), с.Піски (3) с.Млинище (1), с.Лука (1), с.Скоморохи (1) );

Новогуйвинська лікарська дільниця - 23 випадки; селище Озерне - 6 випадків;

Сінгурівська лікарська дільниця - 19 випадків ( в т.ч. 3 дітей);

Глибочицька лікарська дільниця - 13 випадків (в т.ч. 1 дитина);

Левківська лікарська дільниця - 12 випадків (в т.ч. дітина до 1 року та 11 років);

Троянівська лікарська дільниця - 7 випадків ( в т.ч. 3 дітей - с. Троянів, с.Двірець, с.Озерянка).

12 випадків захворювань у с.Іванівка (в т.ч. 1 дитина).

По 7 випадків у с.с. Пряжів (1 дитина), Вереси , Миролюбівка (1 дитина).

У с.Садки та Барашівка зареєстровано по 4 випадки (в т.ч. 2 дітей у с.Садки).

Поодинокі випадки захворювань реєструвались у селах: Тетерівка (3), Улянівка (1), Кодня (1), Болярка (1) Піщанка (1), Оліївка (1), Березівка (2 , в т.ч. 1 підліток), В.Піч (1), Нова Василівка (1), Соколовський масив (2), Сонячне (1), Довжик (1).

Заступник директора Печенюк В.В.

dle
Вернуться назад