Сільске життя > Друк > Глибочицька громада: і дороги, і автобус
Сільске життя > Новини, Життя громад > Глибочицька громада: і дороги, і автобус

Глибочицька громада: і дороги, і автобус


6-07-2020, 16:03. Автор: silske
Глибочицька громада: і дороги, і автобус
Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський повідомляє:

Шановні жителі села Глибочиця!

Інформую Вас, що в нашому селі Глибочиця розпочинаємо капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Ярослава Мудрого. У 2019 році Глибочицькою сільською радою даний об'єкт визначений, як пріоритетний.

Зокрема:

- 23 грудня 2019 року рішенням Глибочицької сільської ради 25 сесії 7 скликання №2 затверджено Програму соціального, економічного і культурного розвитку Глибочицької сільської ради на 2020 рік, згідно з якою передбачено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Ярослава Мудрого в селі Глибочиця;
-18 березня 2020 року Глибочицькою сільською радою оприлюднено оголошення про проведення закупівлі робіт по об'єкту: "Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Ярослава Мудрого в с. Глибочиця Житомирського району Житомирської області". Дана закупівля не відбулась;

- 14 квітня 2020 року вдруге оприлюднене оголошення про проведення закупівлі;

- 30 квітня 2020 року відбувся електронний аукціон. В аукціоні взяли участь чотири учасники. Визначено переможця, згідно вимог Закону України "Про публічні закупівлі". Однак 14 травня 2020 року одним із учасників подано скаргу до Антимонопольного комітету України;

- 19 травня 2020 року орган оскарження прийняв скаргу до розгляду;

- 2 червня 2020 року відбулося засідання Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, за результатами якого органом оскарження прийнято рішення про відмову скаржнику у задоволенні його скарги;
- 18 червня 2020 року за результатами процедури закупівлі заключений договір між Глибочицькою сільською радою та ПрАТ Житомирське ШБУ №19.


х х х х х х х

Шановні жителі села Глибочиця!

Інформую Вас, стосовно проведеної роботи щодо ремонту вулиці Київської в селі Глибочиця, яка знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг в Житомирській області.

За 2019 - 2020 роки до Служби автомобільних доріг в Житомирській області було направлено 3 клопотання щодо ремонту даної вулиці та проведено 4 зустрічі з керівництвом Служби.

Станом на 26 червня 2020 року узгоджено, що частина ремонтних робіт буде профінансована за рахунок коштів державного бюджету, а частина коштів на умовах співфінансування за кошти місцевого бюджету Глибочицької сільської ради.

Роботи будуть здійснюватися у ІІ етапи:

І-й етап - червень-липень 2020 року за кошти державного бюджету;

ІІ-й етап - серпень-вересень 2020 року за кошти місцевого бюджету Глибочицької сільської ради.

Питання, щодо співфінансування ремонтних робіт буде винесене на чергову сесію Глибочицької сільської ради, яка відбудеться 9 липня 2020 року.


х х х х х х х

Для Глибочицького ліцею буде придбано шкільний автобус. Понад 1,5 мільйона гривень для придбання автобуса виділяє державний бюджет, Глибочицька сільська рада співфінансує придбання із місцевого бюджету у розмірі 573 тисяч гривень.

22 червня 2020 року на позачерговій сесії Глибочицької сільської ради одним з питань, які розглядалися, було виділення співфінансування на придбання шкільного автобуса.

Завдяки високому розумінню справи сільським головою Сергієм Сокальським і конструктивній злагодженій роботі депутатів, одноголосно прийнято рішення про виділення 573 тисяч гривень для співфінансування в межах 30% / 70 % для придбання шкільного автобуса, вартість якого складає близько 2 мільйонів гривень. Решту 70% вартості виділяє державний бюджет.

Всі учні, дошкільнята, вчителі з населених пунктів: Березина, Нова Вигода, Гадзинка, Житомир будуть безкоштовно забезпечені підвезенням до місця навчання (роботи) та у зворотньому напрямку.

Також шкільний автобус буде підвозити учнів 10-11 класів Глибочицького ліцею на навчання в Сінгурівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, використовуватися для перевезення дітей на екскурсії, конкурси, змагання, олімпіади, ЗНО.
Автобус буде закріплений за опорним закладом освіти "Глибочицький ліцей".
З повагою,

Глибочицький сільський голова
Сергій Сокальський
dle
Вернуться назад