Сільске життя > Друк > “Палкий привіт” усім жінкам від “любої” української держави
Сільске життя > Новини > “Палкий привіт” усім жінкам від “любої” української держави

“Палкий привіт” усім жінкам від “любої” української держави


27-01-2020, 14:32. Автор: ivanovskiy2013
“Палкий привіт” усім жінкам від “любої” української держави
В Україні збільшиться пенсійний вік для жінок.

Пенсійний вік для жінок до 1 квітня становить 59 років, а з 1 квітня 59 років і 6 місяців. Про це повідомили в прес-службі Пенсійного фонду України в Facebook.
"Пенсійний вік для жінок на сьогодні визначається в залежності від дати народження. У 2020 році пенсійний вік для жінок до 1 квітня становить 59 років, з 1 квітня - 59 років і 6 місяців. З 1 квітня 2021 року пенсійний вік для жінок становитиме 60 років ", - йдеться в повідомленні.

Наприклад, в цьому році жінки, що народилися в період з 1 жовтня 1960 року по 31 березня 1961 року, що можуть вийти на пенсію після досягнення віку 59 років 6 місяців, а жінки, які народилися після 1 квітня 1961 року, що можуть отримати пенсію за віком тільки після досягнення ними віку 60 років в 2021 році.
"Починаючи з 1 січня 2028 року пенсія за віком може бути призначена незалежно від віку, якщо людина має 40 і більше календарних років страхового стажу", - відзначили в ПФУ.

Відзначається, що страховий стаж, що дає право на призначення пенсії за віком, у 2020 році становить не менше 27 років і з кожним наступним роком буде зростати на один рік - до 35 років в 2028 році.

Нагадаємо, у Радянському Союзі жінки гарантовано виходили на пенсію у 55 років. То ж, геноцид народу часів “незалежності” продовжується. Слава Україні?


За пенсію можна судитися

Європейський суд з прав людини своїм рішенням фактично визнав, що мізерні українські пенсії - порушення прав людини. Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомляє експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

Він уточнює, що це рішення по справі Петриченко.

«Це стосується, в першу чергу, тих пенсіонерів, чия пенсія, всупереч Конституції України, менша за прожитковий мінімум. А таких за зізнанням мінсоцполітики в Україні майже 7,5 млн. чоловік» - роз’яснює Павловський.

«Українські суди при винесенні ухвал з соціальних питань повині враховувати рішення ЄСПЛ, - пише експерт. - Шановні пенсіонери, це дає вам шанс захистити своє право на гідну пенсію у судовому розгляді».

Європейський суд із прав людини 12 серпня 2016 року ухвалив рішення у справі «Петриченко проти України», визнавши порушення пункту 1 статті 6 Конвенції «Про захист прав людини і основоположних свобод». До такого рішення Європейський суд призвів встановлений факт, у зазначеній справі національні суди України не розглянули доводи заявника з прямим посиланням на статтю 46 Конституції України. У цій статті сказано, що розмір пенсії не може бути нижчим від встановленого, у відповідний час, прожиткового мінімуму. Нарахування пенсій, розмір яких нижчий прожиткового мінімуму, можна трактувати як зумисне заподіяння шкоди громадянам.

comment.net.ua
dle
Вернуться назад