Сільске життя > Друк > Зеленський виступає за продаж землі і підтримує медичну реформу Супрун
Сільске життя > Новини > Зеленський виступає за продаж землі і підтримує медичну реформу Супрун

Зеленський виступає за продаж землі і підтримує медичну реформу Супрун


6-07-2019, 22:51. Автор: ivanovskiy2013 Президент України Володимир Зеленський повідомив, що виступає за скасування мораторію на продаж сільськогосподарської землі і підтримує медичну реформу Супрун. Про це Зеленський повідомив під час зустрічі з бізнесом 20 червня.

"Україні потрібно позбутися нафталінового пострадянського регулювання, яке запроваджувалось для планової економіки. Наприклад, заборону вільно розпоряджатися своїм майном, а саме землею, потрібно скасувати", - заявив Зеленський.

На думку експертів це дуже позитивна новина для олігархів. Олігархи чекають цього моменту, щоби за безцінь купити землю. Щоби купити її за ту ціну, яка зараз є в Україні. А середня ціна - 200 доларів за гектар. Російський капітал, який теж присутній тут, капітал наших олігархів, у тому числі тих, хто накрав при владі, просто бажає це зробити за 200 доларів, бо потім вони будуть змушені платити за гектар 5 тисяч євро, як у Німеччині.

"Що стосується Супрун і її медичної реформи, ви знаєте. Я не глибоко в цьому питанні, але я розумію одне, що якщо в нашій країні з усіх реформ, ця одна з небагатьох, яка хоч якось тримається, то треба за таких людей триматися. Все що я розумію. Це однозначно треба давати людям карт-бланш. Я розумію, що це гостра тема, медицина пов'язана зі здоров'ям, зі смертністю і так далі, але це той рідкісний випадок, коли треба дати можливість ", - заявив Зеленський.

Медичні експерти вважають, що при реалізації медичної реформи зроблено багато помилок - внаслідок непрофесійних дій у медичній галузі за 5 років по країні закрилися майже 500 лікарень, 32 тис. лікарів та медичних працівників було звільнено. Зокрема, на лікарів першої ланки (сімейні лікарі) "навісили" 2 тис. пацієнтів і їм складно всіх їх якісно обслужити, на лікарів другої ланки (спеціалізованих) не передбачено фінансування, а в третій ланці (санаторно-курортне лікування) санаторії... перетворюють в готелі або закривають.

Володимир Монтерсін
dle
Вернуться назад