Сільске життя > Друк > Поспіли огірки
Сільске життя > Новини > Поспіли огірки

Поспіли огірки


2-07-2019, 15:22. Автор: ivanovskiy2013
Поспіли  огірки
Огірок - це дуже смачний овоч. Він не важкий для шлунку і дозволяє людині відмінно регулювати власне живлення. Огірки містять 95% води, а це значить, що така їжа абсолютно не завантажує підшлункову залозу. Отже, огірки сприяють формуванню легкого і корисного дієтичного харчування.

Вода, яка міститься в огірках, - це природний адсорбент, вона здатна розщеплювати багато отрути. Тому огірок корисний і при отруєннях самого різного роду, крім того, щоденне вживання огірків сприяє очищенню організму і виведенню отрут, що нагромадилися в результаті його життєдіяльності.

М'яку сечогінну властивість огірків і їх насиченість калієм роблять огірки незамінними в харчуванні людей із серцево-судинними захворюваннями, особливо з тими, які супроводжуються набряками.

В огірках в достатній кількості містяться вітаміни групи В, аскорбінова кислота (вітамін С), багато цінних мінеральних речовин, особливо заліза, кальцію, фосфору.

Як прекрасний загальнозміцнюючий засіб огірок корисний при туберкульозі, катарі верхніх дихальних шляхів.

Йод огірка практично повністю засвоюється щитовидною залозою, тому огірок сприяє профілактиці захворювань щитовидної залози.

Огірки допомагають поліпшити обмінні процеси в організмі людини. Вони низькокалорійні, в них міститься фолієва кислота, яка зменшує апетит, а за рахунок вмісту інсуліноподібної речовини вони сприяють нормалізації цукру в крові і перешкоджають перетворенню вуглеводів на жири, тому їх активно використовують для боротьби з діабетом і для зниження ваги.

Огіркове пюре містить велику кількість клітковини, яка м'яко заспокоює запалення і покращує перистальтику кишечника.
dle
Вернуться назад