Сільске життя > Друк > Тетерівські чиновники: “сіркові очі” має кожен
Сільске життя > Новини, Життя громад > Тетерівські чиновники: “сіркові очі” має кожен

Тетерівські чиновники: “сіркові очі” має кожен


21-01-2018, 09:16. Автор: ivanovskiy2013
Тетерівські чиновники: “сіркові очі” має кожен
Як відомо, авторитет чиновників Тетерівської сільради серед населення цієї "резервації" вкрай низький. Навіть обласна влада, яка спочатку демонструвала свою прихильність до сільського голови В.Ільницької, як очільниці "зразково-показової ОТГ", якою місцеві "реформатори" заманювали інші сільради у ярмо "децентралізації", останнім часом дистанціюються від цієї ОТГ.

Особливого розголосу на тетерівських землях та далеко за їхніми межами отримали рішення Тетерівської сільради щодо закриття Корчацької школи та звільнення директора Денишівської школи, депутата Житомирської райради Л.Вербило. Тому на зустрічі з людьми місцеве чиновництво йти особливого бажання не має. Але закон цього вимагає. Тому, відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Постанови Верховної Ради України "Про затвердження Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні", Статуту Тетерівської об'єднаної територіальної громади скликаються збори громадян за місцем проживання, а саме:

- 17 лютого 2018 року о 12.00 год. в приміщенні будинку культури с.Тетерівка;

- 17 лютого 2018 року о 15.00 год. в приміщенні клубу с.Перлявка з підвозом громадян з сіл Катеринівка та Корчак;

- 24 лютого 2018 року о 12.00 год. в приміщенні клубу с.Буки з підвозом громадян з сіл Нова Рудня та Тригір'я;

- 24 лютого 2018 року о 15.00 год в приміщенні Денишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.Г.Бондарчука;

- 3 березня 2018 року о 12.00 год. в приміщенні клубу с.Улянівка;

- 3 березня 2018 року о 14.00 год. в приміщенні клубу с.Михайлівка.

У ході цих зборів громадян за місцем проживання планується заслухати та обговорити звіт Тетерівського сільського голови В.Ільницької за 2017 рік, інформацію дільничного інспектора поліції та різне.

Дивує лише, чому такі важливі заходи проводяться у двох селах в один день - щоб обмежити час спілкування з обуреним народом?

Серед численних запитань, які мають задати голові селяни, є й питання негайного проведення виборів старост, й закриття Корчацької школи, й незаконний видобуток піску біля Улянівки, й виконання передвиборчих обіцянок, зокрема, перед жителями села Буки тощо.

Без сумніву, "масла у вогонь" "взаємної любові" громади та її керівництва доллє й рішення про повторне закриття Корчацької школи, яке винесено на розгляд сесії Тетерівської сільради 26 січня.

Тож зимовий період у житті Тетерівської ОТГ може стати початком чергового періоду протистояння між чиновниками та селянами.

Богдан СТРІХА
dle
Вернуться назад