Сільске життя > Друк > Школи Житомирського району: що зроблено і що очікує
Сільске життя > Новини > Школи Житомирського району: що зроблено і що очікує

Школи Житомирського району: що зроблено і що очікує


27-12-2016, 09:00. Автор: ivanovskiy2013
Школи Житомирського району: що зроблено і що очікує
Упродовж поточного року в освітніх установах району значно покращено матеріально-технічну базу. Так, протягом червня-серпня у закладах освіти проведені поточні ремонти усіх шкільних приміщень. Продовжується робота по заміні застарілого котельного обладнання на сучасне та переведення котелень з газу на тверде паливо. Кошти виділялися з районного та сільських бюджетів.

Серед іншого проведено капітальний ремонт котельні Оліївської ЗОШ І-ІІ ст. (переведення з газу на тверде паливо), на що витрачено 277,435 тис. грн. На капітальний ремонт котельні Глибочанської ЗОШ І-ІІ ст. (заміна застарілих котлів на твердому паливі на сучасні) витрачено 578, 081 тис. грн.

Проведено капітальний ремонт даху Василівської ЗОШ І-ІІІ ст. (100,530 тис. грн.), поточний ремонт системи водопостачання Барашівської ЗОШ І-ІІІ ст. (6,750 тис. грн.), капітальний ремонт системи опалення Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст. (197,357 тис. грн.), капітальний ремонт даху майстерні Троянівської ЗОШ І-ІІІ ст. (120,220 тис. грн.), поточний ремонт сходів головного входу Новогуйвинської гімназії з улаштуванням пандусу (60,238 тис. грн.). Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт даху Пісківської ЗОШ І-ІІІ ст. (20,806 тис. грн.) та на капітальний ремонт котельні Миролюбівської ЗОШ.

На даний час на окремих об'єктах ще тривають ремонтно-будівельні роботи. Зокрема, проводиться: реконструкція даху (з м'якої покрівлі на шатрову) Сінгурівської ЗОШ І-ІІІ ст.; капітальний ремонт покрівлі центрального корпусу Озерненської гімназії; капітальний ремонт котельні Кам'янської ЗОШ І-ІІ ст.; капітальний ремонт приміщення Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст.; капітальний ремонт приміщення санвузлів Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст.; капітальний ремонт даху Березинської ЗОШ І ст.; капітальний ремонт покрівлі Вертокиївської ЗОШ І-ІІІ ст.; реконструкція існуючого приміщення під блок санвузлів Ліщинської ЗОШ І-ІІІ ст.; будівництво міні-футбольного майданчика з штучним покриттям для Зарічанської ЗОШ І-ІІ ст.; заміна котлів у Миролюбівській ЗОШ.

У планах на 2017 рік - продовження роботи по переведенню шкільних котелень на альтернативні види палива та заміні застарілого котельного обладнання. Серед іншого планується перевести з газового на тверде опалення котельні Іванівської, Коднянської, Озерянківської, Головенківської шкіл, розробити ПКД на реконструкцію внутрішніх санвузлів та провести капітальний ремонт котельні із заміною застарілих неефективних котлів в Руднє-Городищенській ЗОШ І-ІІ ст., здійснити реконструкцію системи теплопостачання (облаштування котельні у приміщенні, що знаходиться ближче до школи) в Черемошнянській ЗОШ І-ІІ ст. Також планується виготовити проектно-кошторисні документації та провести реконструкцію м'яких покрівель на шатрові у Троянівській ЗОШ І-ІІІ ст. та Черемошнянській ЗОШ І-ІІ ст.
zhytomyr-rda.gov.ua

На фото - найбільша в районі Левківська школа.
dle
Вернуться назад