» » В Оліївку прийшло потужне підприємство


В Оліївку прийшло потужне підприємство

12-01-2022, 10:21
Переглядів 578
В Оліївку прийшло потужне підприємство
Оліївська громада поповниться ще одним бюджетоутворюючим підприємством – ПІІ ТОВ «Даніко». Відтепер понад 7,5 мільйонів гривень податкових надходжень отримає Оліївська сільська рада. Про це зазначив на останній сесії Черняхівської селищної ради Віктор Іваницький, який є її депутатом і директором ПІІ ТОВ «Даніко». Він повідомив про перереєстрацію свого підприємства в Оліївській громаді.

Не так давно ця компанія була у топі основних компаній Черняхівщини. Та щось пішло не так. Директор «Даніко» Віктор Іваницький упевнений, що керівництво Черняхівської громади не створює належних умов для роботи підприємців, підвищуючи ставки податків, не чуючи пропозиції бізнесу та не враховуючи їх.

Нагадаємо, фірма займається продажем, монтажем та обслуговуванням систем опалення, подрібнювачів деревини, а також виготовленням та доставкою щепи.

Крім того, вони здійснють поставку як нової, так і вживаної агротехніки, спецтехніки та металооброблювального обладнання під замовлення.

В. Іваницький запевняє, що він готовий співпрацювати з очільниками будь-якої громади і наголошує, що неодноразово намагався вийти на співпрацю з головою Черняхівської селищної ради. Та діалогу не відбулося. За його словами, підприємців Черняхівщини не хочуть чути, адже жодна пропозиція представників бізнесу, озвучена на зустрічі, не була врахована керівництвом громади в подальшій роботі.

Натомість, компанію звинувачують у антипатріотизмі. З чим Віктор Іваницький вкрай не згоден. Підприємство як функціонувало, так і надалі діятиме в Черняхові. На ньому працюють жителі Черняхівської громади. А це понад 180 чоловік. Крім того, створено додаткову інфраструктуру – ресторан «Крона», що є іміджевим та прибутковим для селища. Важливим аспектом є залучення данського підприємства «Мекопрінт Україна», а це вигідний інвестор для терен Черняхівщини.

Найближчим часом компанія ПІІ ТОВ «Даніко» планувала відкрити піцерію у центрі селища. Та, з невідомих причин, влада почала «петляти» та шукати причини для відмови у задуманому. Питання досі залишається відкритим.

А чи згодна третя сторона зареєструвати у себе нового підприємця? Віктор Іваницький запевняє, що очільники Оліївської громади готові до співпраці і створили відповідні умови для розвитку бізнесу: розумна податкова політика, дешеві кредити, програми з підтримки бізнесу і можливість контролювати частину сплачених бізнесом податків - спрямовувати їх на потрібні соціальні проєкти.

Хто ж має рацію, а хто приховав «скелети у шафі»? Час покаже. А ми з вами слідкуватимемо за виром подій у нашому Житомирському районі. Будьте з нами.

Світлана ПІВНІЧНА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...