» » У Черняхові відкрито дитячий будинок сімейного типу


У Черняхові відкрито дитячий будинок сімейного типу

5-01-2022, 13:16
Переглядів 723
У Черняхові  відкрито дитячий будинок сімейного типу
Новий рік розпочався з приємної для Житомирського району події. В Черняхові 4 січня урочисто відкрили дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ), який було придбано відповідно до розпорядження т.в.о. голови Житомирської РДА.

Цей будинок віднедавна став власною домівкою для 3 діточок – Софійки, Дмитрика та Андрійка, позбавлених батьківського піклування, які нарешті відчули, що таке сім’я та батьківська турбота і підтримка.

До цього затишного будиночка сьогодні у супроводі Діда Мороза та Снігуроньки завітали т.в.о. голови Житомирської райдержадміністрації Олександр Хомич та заступник голови Людмила Заворотнюк. Вони привітали велику родину з Новим роком та прийдешнім Різдвом Христовим, висловили щиру вдячність сім’ї Бай, які наважилися на нелегкий і шляхетний крок, замінивши батьків цим дітям.

Олена та Ігор, батьки цієї чудової родини, намагаються усіх малюків оточити турботою та любов’ю.

Також, маючи нагоду, т.в.о. голови та заступник голови РДА завітали ще до сім’ї Володимира та Ніни Осецьких, які з 2006 року функціонують як ДБСТ. Зараз вони виховують 3 дітей – Миколу, Ніну та Юрія. Гості привітали дітей зі святами та подарували солодкі подарунки.

Кожна дитина заслуговує на гідні умови життя, виховання, на те, щоб бути щасливою.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...