» » Новий міст у Барашівці з'явиться наприкінці лютого


Новий міст у Барашівці з'явиться наприкінці лютого

3-01-2022, 11:44
Переглядів 810
Новий міст у Барашівці з'явиться наприкінці лютого
У селі Барашівка на Житомирщині призупинили будівництво нового мосту через річку Лісова. Станом на 30 грудня облаштували одну з бетонних конструкцій. Наразі на будівництві роботи призупинили. Про це розповів представник компанії підрядника Ярослав Санжерівський.

За його словами, будівництво відновлять 8 січня 2022 року.

"Половину бетону залили, – каже Ярослав Санжерівський. – Тільки в нас бетон – нижче, а вода – вище і тому мусимо цілодобово викачувати воду та сушити. Після свят почнемо робити другу сторону. Після того, як заллємо другу частину бетону, встановимо трубу".

Під час виконання робіт будівельники зменшили русло річки Лісова.

"Як було русло старе, то воно текло на метрів п'ять завширшки і все було забито мулом, – каже Ярослав Санжерівський. – Старі палі були дерев'яні і все затримувалося за них. Ми їх повиламували і тепер русло буде чистим".

Керівник Березівської громади Михайло Яромов розповів, що на будівництво мосту у Барашівці додатково виділили 900 тисяч гривень. Їх витратять на укладання асфальтного покриття.

"Залишилося провести земляні роботи і зібрати металеву конструкцію, що знаходиться біля мосту, – каже Михайло Яромов. – Це буде проведено після того, як за два тижні фундамент застигне, висохне і зробимо монтаж. Загальна вартість проєкту – 6,9 мільйони гривень. З державного бюджету нам виділили близько шести мільйонів гривень та ще додатково 900 тисяч гривень. Саме ці додаткові кошти будуть спрямовані на асфальтне покриття".

За словами Михайла Яромова, будівництво мосту планують завершити наприкінці лютого 2022 року.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...