» » Авокадо - жирний фрукт?


Авокадо - жирний фрукт?

24-11-2021, 09:07
Переглядів 194
Авокадо - жирний фрукт?
Авокадо – це фрукт, який має високу поживну цінність.
Існує багато видів авокадо, які відрізняються за формою (грушеподібні та круглі) та кольором (зелені та чорні). Вони також можуть важити від 220 г до 1,4 кг.


Останніми роками авокадо стало справжнім суперфудом, який є у раціоні кожного, хто слідкує за своїм здоров'ям. Пропонуємо і вам дізнатися більше про цей фрукт і неодмінно додати його у свій щоденний раціон.

Поживна цінність

Авокадо містить велику кількість поживних речовин, включаючи 20 різних вітамінів і мінералів.
Авокадо також багатий антиоксидантами, серед яких лютеїн і зеаксантин.

Користь споживання

Оскільки авокадо містить велику кількість вітамінів, мінералів та антиоксидантів, він є корисним продуктом у раціоні людини.

Знижує рівень холестерину та тригліцеридів.

Серед факторів, які збільшують ризики серцево-судинних захворювань, холестерин, тригліцериди, маркери запалення, артеріальний тиск тощо. Вісім контрольованих досліджень вивчали вплив авокадо на деякі з цих факторів. Результати показали, що авокадо може знизити рівень тригліцеридів у крові до 20%, та рівень "поганого" холестерину до 22%. А рівень "хорошого" холестерину навпаки підвищити до 11%.

Містить корисні для здоров'я серця мононенасичені жирні кислоти.

Авокадо – це жирний продукт. 77% калорій фрукту надходять з жиру, що робить його одним з найжирніших рослинних продуктів. Більшу частину жиру в авокадо складає олеїнова кислота – мононенасичена жирна кислота, яка також є основним компонентом оливкової олії. Олеїнова кислота асоціюється зі зменшенням запалення. Жири в авокадо також доволі стійкі до теплового окислення. Тому олія з авокадо – здоровий та безпечний вибір для приготування їжі.

Покращує травлення.

Попри кремову структуру, авокадо багатий клітковиною. Вона сприяє зменшенню стрибків цукру в крові. Окрім цього, розчинна клітковина живить дружні кишкові бактерії в кишківнику, які важливі для оптимальної роботи організму. Споживання їжі з натуральною клітковиною може допомогти запобігти закрепам та підтримати здоровий травний тракт.

Ризики споживання

Споживання авокадо в помірних кількостях нешкідливе. Проте переїдання може призвести до небажаних наслідків. Наприклад, авокадо має високий вміст жиру, тому додавання занадто великої кількості фрукту в раціон може призвести до збільшення ваги.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...