» » "Мінери-екстремали" не вгамовуються


"Мінери-екстремали" не вгамовуються

23-11-2021, 07:51
Переглядів 233
"Мінери-екстремали"  не вгамовуються
У Житомирі поліцейські перевіряли інформацію про замінування двох торговельних центрів.

11 листопада до поліції надійшло повідомлення про замінування двох торговельних центрів у м. Житомирі. Поліцейські працювали у місцях їх розташування. Жодних вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Повідомлення надійшло електронною поштою після 15:00. В електронному повідомленні йшлося про замінування торговельних центрів, що по вулиці Київській та поблизу Житнього ринку.

На місця подій виїхали слідчо-оперативні групи ГУНП та Житомирського районного управління поліції, працівники вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками, патрульні та інші підрозділи поліції.

З будівель було проведено евакуацію людей, загалом 1700 працівників та відвідувачів, а також тимчасово обмежено доступ до приміщень. Станом на 17:15 обстеження завершено, жодних загроз безпеці людей не виявлено. Наразі поліцейські працюють над встановленням автора електронного повідомлення.

13 листопада до поліції надійшло повідомлення про замінування двох торговельних центрів у м. Житомирі.

Повідомлення надійшло електронною поштою о 20:20. На місця подій виїхали слідчо-оперативні групи ГУНП та Житомирського районного управління поліції, працівники вибухотехнічної служби, кінологи зі службовими собаками, патрульні та інші підрозділи поліції.

З будівель було проведено евакуацію близько тисячі працівників та відвідувачів, а також тимчасово обмежено доступ до приміщень.

Станом на 23:30 обстеження завершено, жодних загроз безпеці людей не виявлено. Наразі поліцейські працюють над встановленням автора електронного повідомлення.

Нагадаємо, увечері 21 жовтня правоохоронці встановили та затримали чоловіка, який повідомив про замінування суду в обласному центрі.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...