» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

23-11-2021, 07:44
Переглядів 228
Новини Житомирського району
Чуднів

Нещодавно парк Слави Чуднова було оновлено новими стильними та зручними лавками для відпочинку. Крім того, біля кожної лавки встановлено урни.
Містяни уже встигли оцінити зручність нових місць для сидіння. Лавки розмістили там, де їх бракувало.

10 лавок з урнами вартістю 43 тис. грн. для мешканців міста та його гостей здійснив місцевий підприємець Олег Якимчук.


Романів

15 листопада 2021 року відбулася позачергова сесія Романівської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 22 депутати. Потреба в проведенні позачергового засідання селищної ради виникла у зв’язку із необхідністю внесення змін до бюджету селищної ради.


х х х х х х х х х

10 листопада селищним головою було проведено виїзд у село Жовтий Брід. Під час зустрічі мешканці села порушували питання щодо автобусного сполучення, благоустрою кладовища, земельних питань.

В ході зустрічі, селищний голова Володимир Савченко запевнив жителів села про готовність до діалогу з кожним та спільного вирішення всіх проблемних та нагальних питань.


Любар

Любарська громада має значні площі родючих земель та значний потенціал розвитку тваринництва. Вигідне географічне розташування роблять логістичний потенціал привабливим, а гарна екологія та мальовничі села створюють перспективним туристичний розвиток.

Як використати ці можливості для розвитку громади і як знівелювати негативні тенденції? Над цими питаннями працювали члени Робочої групи із розробки Стратегії розвитку громади до 2027 року, які провели 3 засідання 11 листопада.


Радомишль

Ще в червні місяці працівники міського комунального підприємства «Водоканал» розпочали поетапні роботи з прокладання водогону у двох мікрорайонах міста, який має забезпечити споживачів водою. Роботи розпочали з вулиці Шкідченка. Траншеї, труби, каналізаційні колодязі – всі роботи проводились за кошти підприємства. Вперше в нашому місті було прокладено водогін через річку Тетерів. Всього прокладено 2 км труб.

Наприкінці жовтня роботи було завершено. Питання забезпечення водою жителів Рудні та Микгорода вирішено. Водогін провели таким чином, що навпроти кожної з вулиць облаштували розподільчий колодязь. У подальшому люди зможуть провести воду до своїх домівок.


Нова Борова

Новоборівська селищна рада привітала педагогічний та учнівський колектив з 95-ю річницею заснування Новоборівського ліцею!


Черняхів

З метою наповнення бюджету громади та забезпечення опалювального сезону в бюджетних установах громади 11 листопада 2021 року відбулось засідання п’ятнадцятої позачергової сесії селищної ради VIII скликання.


х х х х х х х х х

У КНП "Ченяхівський ЦПМСД" працює пункт щеплення від коронавірусу.

Всі зареєстровані вакцини — безпечні й ефективно формують імунітет.

Пункт вакцинації населення працює на базі тубкабінету поліклініки (вхід з вулиці) з 9.00 до 16.00 години щодня, крім суботи та неділі. Із собою потрібно мати паспорт.


Андрушки

Нещодавно в Андрушківській сільській раді проводила черговий виїзний прийом громадян головний спеціаліст Попільнянського відділу ГУ ПФУ у Житомирській області Абдурахманова Валентина Григорівна.


Високе

У Високівській громаді була проведена акція «Створюємо ліси разом». До заходу долучилися працівники Високівського ліцею, депутатський корпус, члени виконавчого комітету. Локація висадки саджанців – парк-пам’ятка місцевого значення «Високівський». Всього висаджено 66 різновидів дерев, серед них липа, каштан, горобина, катальпа, що символізує єдність 66 громад Житомирської області.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...