» » Незабаром у Барашівці з'явиться новий міст


Незабаром у Барашівці з'явиться новий міст

20-11-2021, 09:55
Переглядів 357
Незабаром у Барашівці з'явиться новий міст
У селі Барашівка Житомирського району почали будівництво нового мосту через річку Лісова – працівники наразі зносять старий аварійний міст. Вартість будівництва становить майже сім мільйонів гривень. Про це розповіла староста села Іванівка Олена Цимбалюк.

Почати будівництво планували з 1 жовтня цього року, але роботи розпочали із запізненням через затримку процедури експертизи.

"Їхала пожежна машина на виклик і в неї тут провалилося колесо. Тому з квітня 2021 року ми почали займатися даною ситуацією. До цього часу тривало вирішення формальностей, а саме оформлення всіх документів", – сказала Олена Цимбалюк.

У селі Барашівка проживає 1200 людей. Більшість із них живе за аварійним мостом.

"На цьому боці лишилася лише вулиця Сонячна, – каже Олена Цимбалюк. – За мостом найбільша вулиця Анатолія Журавського, вулиця Богунська, Лісова, церква, школа. За церквою знаходиться Барашівський масив, де також велика кількість людей переживає".

Ділянку реконструкції мосту транспорт може об’їхати двома шляхами. Для пішоходів облаштували тимчасову дерев'яну переправу.

Житель села Барашівка Костянтин Савченко живе поблизу мосту. Чоловік каже, що поки триватиме будівництво, він готовий їздити іншою дорогою.

"Поки буде незручно, але потім воно себе виправдає. Ми чекали 30 років і почекаємо ще рік", – сказав Костянтин Савченко.

Після знесення старого мосту підрядник виконуватиме підготовчі роботи для будівництва нової переправи, розповідає представник компанії, яка займається будівництвом мосту, Іван Скібіцький.

"Робимо демонтаж існуючого дерев'яного мосту, потім будуть підготовчі роботи для занурення паль. Якщо все буде вчасно, то до кінця року ми плануємо забити палі, засипати її та пустити рух", – розповів Іван Скібіцький.

Незабаром у Барашівці з'явиться новий міст
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...