» » У Новій Боровій чоловік створює на деревах справжні шедеври


У Новій Боровій чоловік створює на деревах справжні шедеври

14-10-2021, 11:01
Переглядів 589
У Новій Боровій чоловік створює на деревах справжні шедеври
На вулиці Богдана Хмельницького у Новій Боровій незвичайно. Тут живуть дерев’яні сови та різні істоти. А все це робить один місцевий чоловік.

«Тут у свій час ми в дитинстві садили ці верби. На даний момент вони виросли і вже вік та їх вирішили зрізати, але так як і я вирішив хо окультурити», – розповідає майстер Сергій Солончак.

І вийшло дійсно добре. Першою стала фігура лісовика, який наче вилазить з самого дерева. На цю роботу чоловік витратив трохи більше одного дня.

Так згодом поруч із лісовиком з’явилась і сова, і ще 2 чоловічки. Усі свої витвори мистецтва Сергій робить бензопилою. Зізнається, більшу частину ідей знаходить в інтернеті, але в кожен виріб додає частинку своєї індивідуальності.

«Є в мене спеціальні групи. Я дивлюся як у світі вирізають. Додаю щось своє. Не обов'язково щоб вийшло так як на картинці», — каже майстер Сергій Солончак.

Серйозно виробами з дерева Сергій почав займатися близько 5-ти років тому. Надихнуло відео в Ютуб, де чоловік вирізав з колоди сову за 20 хвилин. Тоді спробував зробити свою.

Тепер Сергій і сам може зробити свій виріб за досить короткий час. Однак зізнається, все залежить від натхнення.

Майстер розповідає, більшу частину виробів робить для себе, та головна нагорода для нього – захоплення та здивовані погляди людей. Допомагати Сергію приходять усім селом. Закуповують лак, покривають та прибирають територію. Зізнаються, у майбутньому поряд з такими деревами планують зробити альтанку та облаштувати місце для відпочинку, аби кожен міг насолоджуватися цією красою.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...