» » Вибухонебезпечні предмети - знищено


Вибухонебезпечні предмети - знищено

11-10-2021, 09:23
Переглядів 616
Вибухонебезпечні предмети - знищено

4-5 вересня піротехніки ДСНС області знищили чотири боєприпаси часів минулих війн, виявлених в селах Кримок і Березці Житомирського району.

На невідомі металеві предмети у лісі натрапили грибники. Піротехніки ДСНС ідентифікували знахідки як: ручна граната РГД-6, протитанкова міна, артснаряд та мінометна міна часів минулих війн.

24 вересня піротехніки ДСНС області знищили два боєприпаси часів минулих війн, виявлені поблизу сіл Тригір’я та Довжик Житомирського району. У першому випадку на невідомий металевий предмет натрапила місцева жителька під час збирання грибів у лісі, у другому ж – чоловік під час прогулянки з собакою. Це були артснаряди часів минулих війн.

23 вересня піротехніки ДСНС області знищили два боєприпаси часів минулих війн, виявлені в с. Заболоть та поблизу хутора Мічуріна Житомирського району.

У обох випадках на невідомі металеві предмети натрапили грибники у лісі. Піротехніки ДСНС ідентифікували знахідки як артснаряд та мінометну міну.

27 вересня група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Житомирській області знищила 33 вибухонебезпечних предмети часів Другої світової війни, що були знайдені на території Радомишльської громади Житомирського району.

Інформація надійшла від сільського голови с. Раковичі. У ході проведення земляних робіт копачі натрапили на металеві предмети, схожі на боєприпаси. Фахівці ДСНС, які прибули на місце знахідки, ідентифікували їх як артилерійські снаряди. У ході додаткового обстеження території загалом було виявлено 33 артснаряди.

Усі вилучені вибухонебезпечні предмети були вивезені у спеціальне місце та знищені шляхом підриву.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...