» » Чому пішов у відставку Юрій Денисовець?


Чому пішов у відставку Юрій Денисовець?

9-10-2021, 06:53
Переглядів 754
Чому пішов у відставку Юрій Денисовець?
Новина про відставку голови райдержадміністрації Житомирського району Юрія Денисовця, яка «розходиться сьогодні по Житомирщині, виявилася більше, ніж дивною. Адже Президент України звільнив Юрія Денисовця згідно поданої заяви. Тобто, Юрій Денисовець, попрацювавши на посаді голови РДА всього півроку, раптом подає заяву на ім'я Президента України. Той, враховуючи «серйозність моменту», задовольняє заяву чиновника і звільняє пана Денисовця із посади голови Житомирської РДА.

Але не минуло й доби, як пролунала інформація, що Юрій Денисовець вже очікує призначення на посаду заступника голови Житомирської ОДА. Тобто, його збираються призначити заступником губернатора Віталія Бунечка. Знову ж таки, питання – а замість кого? У Віталія Бунечка вже більше, ніж вдосталь заступників: перша чи найперша заступниця губернатора Наталія Остапенко якраз найбільш функціонально здатна виконувати і щось таки вирішувати. Ну, а всі інші «зами» губернатора досі «спеціалізувалися» на різних напрямках роботи. Віктор Градівський, наприклад, ближче до таких галузей, як соціальна робота і, мабуть, культура та спорт. Юрій Оханьський, схоже, використовується на службі, як офіцер для особливих доручень. Олександр Федько виконує функції із взаємодії з органами правопорядку.

Отож, цілком закономірно виникає запитання стосовно функціональних обов’язків Юрія Денисовця. Адже у Житомирі, поряд із новиною про його відставку 28 вересня 2021 року, одразу ж заговорили, що відставний голова Житомирської РДА невдовзі отримає посаду заступника Віталія Бунечка. Чим саме буде опікуватись Денисовець у приміщенні на площі Корольова, 1 – ніхто допоки не знає. І сам Юрій поки що не хоче сказати, який саме шмат роботи підготував для нього Віталій Бунечко.

Зрештою, цього не знає ніхто, але ще важливіше те, що таке призначення нікого особливо не цікавить. Адже що може зробити пан Денисовець у кабінеті (у кріслі) заступника губернатора, якщо у кріслі голови РДА Житомирського району він не досяг нічого. Ось так просто – пробув із лютого по вересень 2021 року у приміщенні на вулиці Лесі Українки, та й годі. Цікава ще одна деталь: Юрій Оханський, перше, ніж потрапити у «заступники» губернатора, також працював на чолі адміністрації Житомирського району. Виходить, що Житомирський район зробили такою собі «кузнею кадрів» для голови Житомирської ОДА.

А загалом кадрова чехарда в оточенні Віталія Бунечка дуже дивує своєю безглуздістю і відсутністю будь-якої логіки у питаннях підбору людей на певні посади. Як правило, люди приходять, отримують посади, а вже потім розпочинають вчитися, що його робити у тій чи іншій галузі життя області. За два роки, від часу початку діяльності на Житомирщині «команди» Віталія Бунечка, жоден із «замів» губернатора так нічим особливим у своїй роботі не відзначився. Але найбільший подив у нинішній ситуації викликає той факт, що сам губернатор Віталій Бунечко на завершення осені збирається гайнути із посади «губера» Житомирщини у крісло куди солідніше і «крутіше».

Тоді призначення у нинішній ситуації нових його «замів» можна порівняти із замінами гравців у футбольній команді за 3 хвилини до завершення матчу.

Тренери зазвичай кажуть, що такі заміни потрібні для солідності послужного списку спортсмена, який отримує бал за участь у матчі, хоча насправді грав і змагався «на полі» не більше 3-5 хвилин. Так очевидно і тут: скільки ще працюватиме Віталій Бунечко на капітанському «мостику» Житомирської ОДА – насправді невідомо у Житомирі нікому. Але у кар’ єрно-послужному списку його «замів» відповідні записи все ж таки будуть. У житомирян, які щодня працюють у поті чола і добувають свій шматок хліба нелегкою працею, усі вище згадані кульбіти, відставки та призначення, жодної цікавості не викликають.

Натомість народ відчуває огиду до чинуш, які тільки тим і займаються, що пишуть резюме, проходять начебто солідні перевірки стосовно роботи зі спецдокументами, а потім елементарно і вправно протирають штани. Упродовж місяців і років! І жодної користі від таких діячів ні держава, ні народ, ні Житомирщина не має! Однозначно!

Сидір Ковпак
Житомир-онлайнНа посаду голови Житомирської РДА претендує радник голови Житомирської обласної ради, кандидат у депутати облради від «Слуги народу» і директор Коростенського заводу МДФ Катерина Самчук. Про це свідчить опублікована на сайті НАЗК декларація кандидата на посаду.

Декларацію кандидата на вказану посаду Самчук оприлюднила 28 вересня.
Чому пішов у відставку Юрій Денисовець?

Катерина Самчук прописана у Бердичеві, фактично проживає в селі Станишівка Житомирського району, де з 2006 року їй належить будинок площею 105,8 кв.м. та земельна ділянка площею 2500 кв.м. Крім того, з 2014 року у декларантки є квартира у Житомирі загальною площею 43,74 кв. м. У Катерини Самчук є два автомобілі – Skoda Fabia 2008 р.в. та Mercedes-Benz GL 500 2014 р.в.

За минулий рік доходи Катерини Самчук сумарно становили майже 2 млн. грн.: 1 млн. 066 тис. 065 грн. – зарплата за основним місцем роботи на заводі МДФ; 403 тис. 745 грн. – зарплата на ПрАТ «КУА Форум»; 196 тис. 499 грн. – зарплата на ТОВ «Українська холдингова лісопильна компанія»; 111 тис. 377 грн. – зарплата в ДУ «Житомирська політехніка»; 183 тис. 057 грн. – проценти від банківських вкладів.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...