» » У ЄС немає країн, корумпованих так, як Україна


У ЄС немає країн, корумпованих так, як Україна

8-10-2021, 20:37
Переглядів 592
У ЄС немає країн, корумпованих так, як Україна
Європейський аудитор Юган Партс (Juhan Parts) упевнений, що в Європейському Союзі немає країн, масштаби корупції в яких були б такими, як в Україні.

Партс був відповідальний за підготовку звіту Європейської рахункової палати (ЄРП), присвяченого підтримці Європейським Союзом реформ в Україні в боротьбі з корупцією на високому рівні.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи йдеться про найвищу політику, Партс сказав: "Про високу владу, хоч би якою вона була. У випадку з Україною йдеться про ситуацію так званого захоплення держави. Це загальновизнаний факт".

"Захоплення держави" означає, що хтось, ви називаєте їх олігархами, ми – теж, або група людей використовують своє становище і різні інструменти – засоби масової інформації, політику, управління, державні підприємства", – деталізував він.

"Ситуацію в Україні не порівняти з жодною з країн-членів ЄС", – вважає аудитор. - "Хоча, так чи інакше корупція є скрізь, але в українському випадку це дуже поширена ситуація, ситуація з захопленням держави. І з цього питання є консенсус серед дослідників, міжнародних організацій, багатьох урядів, які на двосторонній основі працюють з Україною", – додав аудитор.

Резюмуючи свою відповідь, співрозмовник агентства сказав: "Я думаю, що Україна унікальна. Якщо ви подивитеся на дані, то ця країна має бути дуже багатою, але ця невелика група людей стала такою багатою, що вони змогли взяти в заручники всю країну.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...