» » Кому заважає Воронін?


Кому заважає Воронін?

8-10-2021, 20:23
Переглядів 598
Кому заважає Воронін?
Викрив хабарників? Отримай кримінальну справу у відповідь. Очільнику Сервісного центру МВС на Житомирщині Андрію Вороніну (на фото), який вирішив прикрити «сірі схеми», закидають незаконну реєстрацію авто. Хто й навіщо тисне на принципового керівника?

Перевірка, яку провели за зверненням очільника Регіонального сервісного центру, підтвердила факти хабарництва серед його підлеглих. 2500 грн. за реєстрацію авто без черги – саме такий прайс, за інформацією інсайдерів, діє в одному з житомирських Сервісних центрів МВС.

Як стало відомо журналістам, після ініційованих керівником Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області Андрієм Вороніним перевірок на нього завели кримінальну справу.

Нібито ще чотири роки тому, коли він працював звичайним інспектором на Волині, пан Андрій незаконно зареєстрував автомобіль із перебитим номером.
На керівника Регіонального сервісного центру МВС завели справу.

«Мені закидають «перебитий» транспортний засіб. Інакше кажучи, транспортний засіб, на якому кустарним способом замінені номери. Можу сказати наступне: я не є експертом, і огляд транспортних засобів я не проводив. Це не входить до моїх обов’язків і ніколи не входило», – коментує пан Воронін.

І це дійсно так, адже в обов’язки інспектора входить лише реєстрація авто на підставі поданих документів. А от огляд автомобілів проводить експерт, який і перевіряє унікальний серійний номер. Тобто інспектор не має ані повноважень, ані можливості перевірити авто.

У цій ситуації може йтися про намагання вплинути на принципового керівника сервісного центру.

«У даному випадку, на моє переконання, ми бачимо тиск правоохоронних структур на принципову позицію керівника регіонального сервісного центру Андрія Вороніна. Оскільки справа, про яку зараз йдеться, стосується подій 2017 року, коли Андрій Олександрович був ще простим інспектором. І лише після того, як він обійняв відповідальну посаду в Житомирській області, правоохоронці згадали, що на нього можна чинити якийсь тиск», – наголошує адвокат Олег Лягутко.
Журналістка ІА «Стоп корупції ТБ» Олександра Сербін зауважує ще один цікавий нюанс: кримінальну справу за статтею «Шахрайство» мала б вести Національна поліція, та з невідомих причин підслідність змінили на Службу безпеки України.

"Чому так сталося? Про це ми запитали у представника СБУ, який особисто прийшов вручати підозру пану Андрію, проте відповіді так і не отримали», – зазначила Олександра.

Як відомо, у червні 2016 року тодішній міністр внутрішніх справ Аваков оголосив про чергову "реформу" поліції за європейськими зразками - запуск Сервісних центрів МВС, що мали замінити МРЕВ, яку називали «однією з найбільш корумпованих служб».

stopcor.org
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...