» » Прізвища лікарів, які наживалися на людській біді - відомі


Прізвища лікарів, які наживалися на людській біді - відомі

8-10-2021, 20:22
Переглядів 587
Прізвища лікарів, які наживалися  на людській біді - відомі
24 вересня у Житомирському онкоцентрі затримали Сергія Гринчука (на фото) та Олександра Заруцького.

Згідно оперативних данних, лікарі змушували пацієнтів купляти необхідні їм ліки, хоча вони мали б бути для них безкоштовними. Отримані ліки лікарі списували, а препарати продавали у приватні аптеки у декількох обласних центрах. Лікарі були затримані у результаті співпраці СБУ та слідчих Національної поліції.

24 вересня, після чергової передачі партії дорогих медичних препаратів, лікарів було затримано.

Одразу після цього на Житомирщині, Київщині та Хмельниччині провели низку обшуків, у результаті яких вилучили 50 упаковок списаних медичних препаратів, документацію та майже 500 тисяч гривень готівки.

Сергій Гринчук - лікар-хіміотерапевт Житомирського обласного онкологічного диспансера, зять заступника начальника департамента охорони здоров'я Житомирської ОДА Віктора Лучківа. У 2019 році Віктора Лучківа було затримано на хабарі у 10 тисяч гривень, але він й досі залишається на своїй посаді.
Ліки пацієнтам онкоцентра пропонували купити «зі знижкою», продавали особисто або змушували людей звертатись до конкретної аптеки, наприклад до тієї, що розташована на території онкоцентру та належить Олександру Заруцькому.

Слідство триває, фігурантів справи перевіряють на причетність до інших аналогічних злочинів.

freshnews.zt.ua


Депутата гринчука виключили з фракції

Лікаря-хіміотерапевта онкодиспансеру, депутата міської ради Сергія Гринчука, що замішаний у схемі з продажем безкоштовних ліків для онкохворих, виключили з фракції ПП “Опозиційна платформа – За життя”. Хоча при цьому він все одно залишається депутатом міськради - як і його тесть, який до цих пір працює заступником начальника управління охорони здоров'я Житомирської ОДА.

Про це у коментарі Першому житомирському повідомив нардеп Юрій Бойко: “Сьогодні була розмова з Гринчуком і ми вирішили виключити його з фракції”.
Детально коментувати скандал із однопартійцем нардеп відмовився. 28 вересня Бойко приїхав у "Житомиртеплокомуненерго" та розповідав про підвищення ціни на газ.


Відсторонили від роботи

Трьох працівників Житомирського обласного онкологічного диспансеру, яких підозрюють у причетності до незаконного продажу ліків для онкохворих, відсторонили від займаних посад. Про це 4 жовтня повідомила адміністрація онкодиспансеру.

1 жовтня наказ підписав директор комунального закладу Ігор Сабадаш. Відсторонили від займаних посад трьох працівників: завідувача хіміотерапевтичного відділення Сергія Гринчука, лікаря-уролога Олексія Пономарьова, медичну сестру з введення хіміопрепаратів Калюжну Л.І.

Відповідно до наказу створили комісію з проведення службового розслідування щодо можливих фактів зловживання службовим становищем та незаконного заволодіння лікарськими засобами посадовцями обласного онкодиспансеру. У ході службового розслідування проведуть інвентаризацію лікарських та медичних засобів.

Крім того, 3 жовтня адміністрація та колектив онкологічного диспансеру оприлюднили заяву щодо незаконного продажу ліків у закладі.

"Керівництво та колектив комунального закладу категорично засуджують дії працівників, які причетні до злочинної корупційної схеми. Це – злочин, який не має пояснень та виправдань. Заробляти кошти на життях людей, забирати "ліки надії" у онкологічних хворих, які вкрай їм необхідні, це величезний гріх і відверта неповага до пацієнтів та їхніх родичів", – йдеться у заяві.

Жителів області закликають відразу повідомляти керівництво онкодиспансеру про вимагання коштів.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...