» » Новогуйвинське: "резервація", де утворився хаос через боротьбу за владу


Новогуйвинське: "резервація", де утворився хаос через боротьбу за владу

2-10-2021, 07:27
Переглядів 1066
Новогуйвинське: "резервація", де  утворився хаос через боротьбу за владу
Продовжується запекла боротьба за владу у Новогуйвинській "резервації", яку було силоміць створено за ініціативи нині покійного С.Крутія, який і не приховував, що "мурував" її "під себе". Тут місцеві "реформатори" зліпили селища міського типу та найвіддаленіші села колишнього Житомирського району, що й провокує там постійні чвари у владі.

Редакція газети "Сільське життя" ще задовго до появи цієї "мертвонародженої дитини" прогнозувала їй проблемне життя. І конфлікти у цій ТГ-ОТГ почалися з першої ж сесії новообраної ради.

З великим скандалом тоді С.Крутій провів у секретарі ради В.Дєньгу, якого добре знав по роботі в Житомирській райраді. І якби голова ще був живим, то йому, можливо, вдалося б утримувати ситуацію під контролем. Але з його смертю боротьба за владні крісла у Новогуйвинському різко загострилася. І останні події є цьому підтвердженням.

Так, 23 вересня під час пленарного засідання сесії Новогуйвинської селищної ради (НСР) частина депутатів запропонувала розглянути питання про відставку секретаря ради В.Дєньги. І навіть вже мала намір створити лічильну комісію для голосування. Тоді секретар, який після смерті голови отримав його повноваження, а тому і вів засідання сесії, оголосив перерву і пішов з зали, не повідомивши, коли має продовжитися сесія.

"Заколотники" відповіли йому вже за кілька днів: 27 вересня о 8 год. 54 хв. ранку на сайті НСР з'явилося повідомлення з рішення сесії НСР, що нібито відбулася цього ж дня: "у зв'язку з незабезпеченням здійснення наданих секретарю Новогуйвинської селищної ради Дєньзі В.А. повноважень, порушенням секретарем... (далі йде перелік) достроково припинити повноваження секретаря НСР Дєньги В.А. і навіть виключити його зі складу виконавчого комітету НСР.

Підписав це рішення "головуючий засідання" депутат О.Мельник.

Але й В.Дєньга "не ликом шитий" - того ж дня він ще о 7 год. 29 хв. розмістив на сайті підписане ним розпорядження про продовження засідання 14-ї сесії НСР - 30 вересня о 10.00.

Бачите, як новогуйвинська влада працює зранку-раненько на благо людей. А ви говорите!...

А щоб ще більше підстрахуватися секретар НСР В.Дєньга того ж 27.09.21 о 14 год. 14 хв. на сайті розмістив ще одне розпорядження, яким, користуючись повноваженнями голови ради, зупинив рішення 14-ої сесії восьмого скликання Новогуйвинської селищної ради від 27 вересня 2021 року, а саме: «Про дострокове припинення повноважень секретаря Новогуйвинської селищної ради Дєньги В.А.»

Ось така склалася ситуація у Новогуйвинській селищній раді. Що станеться на засіданні 30 вересня - невідомо. Мабуть, чвари між депутатами продовжаться. А коли вони згадають про невирішені проблеми громади - невідомо.

А 30 вересня сесія НСР так і не відбулася - на засідання прийшло лише кілька депутатів. Що буде далі - невідомо. Мабуть, жителі цією зимою грітимуться лише "гарячими" скандалами у місцевій раді. Бо підготовку до холодів у цій "резервації" фактично зірвано. І ситуація в Озерному є ще одним цьому підтвердженням.

Про подальший розвиток подій - читайте у "Сільському житті". І не забувайте, що йде передплата на 2-ге півріччя 2022 року.

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...