» » Виноград - їжа богів


Виноград - їжа богів

13-09-2021, 11:31
Переглядів 477
Виноград - їжа богів
Цікаво, але дикий виноград існував ще на зорі появи людства. Тому не дивно, що саме ягоди рослини мають таку значну історію. Нині ж ягоди винограду використовуються в дієтичному харчуванні, в косметологічній і фармацевтичній промисловості.

Виноград поряд з відмінними смаковими характеристиками володіє настільки високою поживністю (0,7-1,0 ккал / кг), що його вживання рекомендується людям у виснажливий період реабілітації. Крім того, винограду притаманні протизапальні та муколітичні (розріджують мокротиння) властивості, завдяки чому його бажано включити в меню людей, які страждають від хронічних бронхітів.

Регулярне споживання ягід покращує всі значимі показники крові, сприяє підвищенню гемоглобіну. А враховуючи те, що виноград є справжнім джерелом незамінних мікроелементів, включаючи кремній, залізо, фосфор, цинк, кальцій і життєво необхідних вітамінів (групи В, С, Р і РР), його можна використовувати для підвищення захисних функцій організму, поліпшення опірності хворобам і заповнення життєвих сил.

Виноградна дієта показана і тим, хто має в анамнезі такі діагнози як панкреатит і холецистит виключно через те, що виноград провокує виділення жовчі, а це, відповідно, дозволяє очистити організм. Виноградні кісточки містять антиоксиданти, які перешкоджають окисленню холестерину, блокуючого судини.

Незамінний виноград і при хронічних запорах. Однозначно, користь і шкода винограду для організму людини є тим крихким балансом, який допомагає продовжити молодість без шкоди для здоров'я.

Виноград містить величезну кількість цукру, що унеможливлює його споживання тим, хто хворіє на цукровий діабет. Не рекомендується включення винограду в раціон і людям, які борються з проявами ожиріння, цирозу печінки, гіпертонії. Через те, що ягоди містять високий відсоток винної та яблучної кислот, виноград протипоказаний при виразкових хворобах, стоматиті і карієсі. Обережно потрібно підійти до питання вживання виноградних ягід під час вагітності.
Краще їсти виноград свіжим, але за кілька днів в холодильнику з ним нічого не трапиться.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...