» » Телефон рятувальників - 101


Телефон рятувальників - 101

12-09-2021, 11:58
Переглядів 498
Телефон рятувальників - 101
4 вересня о 15:00 до попільнянських рятувальників надійшло звернення від представників поліції в тому, що необхідна допомога у вилученні тіла потопельника з кар’єру поблизу с. Миролюбівка Житомирського району.

На місці виклику стало відомо, що чоловік пропав ще кілька днів тому і тривали його пошуки. Родичі загиблого надали човна, за допомогою якого рятувальники дісталися на іншу сторону кар’єру, обв’язали тіло чоловіка та доправили його на берег.

Наразі всі обставини загибелі людини встановлюють правоохоронці.


х х х х х х х х

31 серпня група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС України у Житомирській області знищила три вибухонебезпечних предмети часів другої світової війни, що були виявлені на території Брусилівської громади у Житомирському районі.

У с. Озера місцеві жителі під час пошуку грибів у лісі виявили металевий предмет схожий на боєприпас і сповістили про це рятувальників. При детальному огляді фахівців ДСНС, які прибули на місце знахідки, його ідентифікували як артилерійський снаряд.

Окрім того, у самому Брусилові місцевий житель виявив в себе на обійсті дві ручні гранати.


Шановні громадяни!
Нагадуємо, що при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».х х х х х х х х

6 серпня фахівцями ДСНС регіону проведено профілактичне відпрацювання у приватному секторі на території Житомирського району, зокрема населені пункти Брусилівської територіальної громади. У ході заходу організаторам вдалося охопити понад 55 домоволодінь та місцеві магазини. (на фото)
Під час особистого спілкування з населенням фахівці ДСНС звернули увагу на стан електропроводки в будинках, справність і правильну експлуатацію опалювальних побутових електроприладів. Також рятувальники роз’яснювали громадянам, що перед початком опалювального сезону обов’язково треба перевіряти чи нема в пічках тріщин або щілин. Якщо є, то їх необхідно замастити глиною. Підлога перед піччю повинна бути захищена металевим листом. Ні в якому разі не можна сушити речі над плитами, адже в будь-яку мить вони можуть загорітися.
Окремо рятувальники нагадували батькам про безпеку дітей. Під час обігріву приміщення малеча постійно повинна перебувати під наглядом дорослих.
До того ж рятувальники нагадали населенню алгоритм дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів, адже населення майже щодня виявляє їх у різних місцях. Також усім громадянам в обов’язковому порядку вручено листівки, з якими спілкувалися фахівці.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...