» » Порахували безпритульних собак, а людей коли?


Порахували безпритульних собак, а людей коли?

7-09-2021, 18:59
Переглядів 488
Порахували безпритульних собак, а людей коли?
У Житомирі під час підрахунку виявили 1089 безпритульних собак, із похибкою їх кількість може становити до 1400. Більшість із бродячих тварин – стерилізовані. За чотири роки їх чисельність зменшилася на 40%. Про це повідомив Житомирський центр захисту тварин:

“У порівнянні з 2017 роком чисельність безпритульних собак у Житомирі скоротилась орієнтовно на 40%. За результатами першого офіційного підрахунку, у місті проживало 1810 особин плюс похибка, – близько 2,5 тис. Цього річ нараховано 1089 собак. Зважаючи на похибку, це ще +300-400 тварин”.

У Центрі наголошують, що Житомир – лідер у стерилізації бродячих собак, показник стерилізованих становить 61,14%.

Це підтверджується даними міжнародної онлайн платформи Animal-id.info UA.

Нагадаємо, упродовж 26-28 серпня у Житомирі рахували вуличних собак.

Як бачимо, в Україні влада більше стурбована проблемами тварин, ніж людей. Інакше, чому вже третій рік Зеля не виконує свою передвиборчу обіцянку про проведення всеукраїнського перепису населення? Чи не тому, що страшно буде оголосити: скільки ж людей залишилося в Україні після усіх "реформ" за роки "незалежності"? Особливо, порівняно з тим, що у радянські часи в Україні проживало 52 млн. громадян і тоді була солідна позитивна тенденція до значного приросту населення?

От тому то і забув Зеля-комік про свою обіцянку. Навіть безпритульних людей в Україні порахувати не хоче, бо ж, як бачимо, безпритульні собаки за них значно важливіші.

То ж, "чорна доба" Другого каганату в Україні продовжується.

Вадим ТРЯСИЛО
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...