» » Телефон рятувальників - 101


Телефон рятувальників - 101

16-08-2021, 14:41
Переглядів 402
Телефон рятувальників - 101
9 серпня група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС області знищила фугасну авіаційну бомбу часів минулих війн, виявлену напередодні в с. Волиця Житомирського району.

На невідомий металевий предмет натрапили шукачі металобрухту. По прибуттю на місце виклику фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як авіабомба ФАБ-100 часів другої світової війни.

Вилучений боєприпас був вивезений у спеціальне місце та знищений шляхом підриву.

4 серпня піротехніки ДСНС області знищили п’ять одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в селах Великі Коровинці та П’ятка Чуднівської територіальної громади Житомирського району.

Так, на чотири ручні гранати Ф-1 натрапили шукачі металобрухту, а 76-мм артснаряд виявив селянин, під час проведення земляних робіт на полі.

Всі небезпечні знахідки знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці.

10 серпня піротехніки ДСНС області знищили два боєприпаси часів минулих війн, виявлені напередодні в селах Химрич та Висока Піч Житомирського району.
Зокрема, у с. Висока Піч на невідомий металевий предмет натрапили робітники, які проводили земляні комунікаційні роботи. По прибуттю на місце виклику фахівці ДСНС ідентифікували знахідку як 50 мм артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни.

А на ще один артснаряд калібром 76-мм натрапили місцеві шукачі металобрухту у с. Химрич і сповістили про це рятувальників за номером «101».

Усі вилучені боєприпаси були вивезені у спеціальне місце та знищені шляхом підриву.


Шановні громадяни!

Рятувальники застерігають: при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...