» » Рекетири, що прикидаються "патріотами"


Рекетири, що прикидаються "патріотами"

16-08-2021, 14:36
Переглядів 441
Рекетири, що прикидаються "патріотами"
Cпівробітники Головного слідчого управління Служби безпеки України провели затримання декількох членів харківського обласного осередку політичної партії "Національний корпус", яких звинувачують у створенні та участі в діяльності організованого злочинного угруповання (ОЗУ), що спеціалізувалася на рекеті.
Про це повідомляє Dетектів-Info з посиланням на інформоване джерело.


За даними джерела, учасники ОЗУ протягом не менше трьох останніх років "кошмарили" заклади охорони здоров'я та підприємців, які надають ритуальні послуги на території Харківської області.

Правоохоронці вважають організаторами групи 27-річного вихідця з групи футбольних фанатів "Harkiv Hooligans" / "Kharkov City Patriots", і одного з лідерів місцевого осередку "Національного корпусу" Сергія Величка (відомого як "Чіллі-Віллі") і 31-річного учасника Азова Артема Мошенського.

Співрозмовник Dетектів-Info стверджує, що угруповання на чолі з Мошенським і Величком інкримінується декілька епізодів кримінальних проваджень в Харківській області, серед яких вимагання з погрозами застосування насильства, умисним знищенням і пошкодженням транспорту.

За словами інсайдера, 5 серпня силовики провели більше 50 обшуків за місцем проживання та в приміщеннях, які використовувалися учасниками "азовського руху", виявивши, зокрема, зброю і боєприпаси.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...