» » Крадуть чиновники, будівельники, інженери


Крадуть чиновники, будівельники, інженери

16-08-2021, 14:32
Переглядів 425
Крадуть чиновники, будівельники, інженери
За процесуального керівництва Коростишівської окружної прокуратури інженеру з технічного нагляду повідомлено про підозру у службовій недбалості.

За даними слідства, інженер (має ліцензію як підприємець) з технічного нагляду за якістю виконаних робіт з капітального ремонту сільської дороги у Коростишівському районі, не перевіривши обсяг реально виконаних робіт та якість, завірив своїм підписом і печаткою офіційні документи, надані підрядником. Відтак унаслідок недбалості службової особи з бюджету територіальної громади фірмі-підряднику зайво перераховано 974 тис. грн.

Додаткові обставини справи. Капітальний ремонт сільських доріг, відповідно до укладених із сільською радою договорів, проводився підприємством-підрядником протягом 2018 року у двох селах Коростишівського району на загальну суму понад 2,1 млн. грн. У кримінальному провадженні фігурують й інші посадові особи, стосовно яких триває досудове розслідування та вирішується питання щодо повідомлення про підозру.

Досудове розслідування проводить відділ поліції №2 Житомирського райуправління поліції, за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в області ДСР Нацполіції України.

У"незалежній" Україні, для контролю за якістю робіт знахабнілих будівельників, які розкрадають безбожно бюджети всіх рівнів, було започатковано службу технічного нагляду за якістю виконаних робіт. Але, як це постійно практикується в корумпованій Україні, ці наглядачі просто збирають дань з будівельників і закривають очі на всі недоробки. Це стало ще одним джерелом збагачення чиновників, власників будівельних фірм та отаких "інженерів з нагляду".

Знають про це чудово й "правоохоронні органи", але роблять вигляд, що цього не помічають. Чому? Відповідь риторична. І вищезгаданий випадок - це лише спроба імітації боротьби з цим явищем. Бо ж заздалегідь відомо, чим все закінчиться.

Якби по-справжньому перевірити якість робіт на зданих об'єктах, то за гратами опинилися б тисячі подібних шахраїв. Але хто це зробить? Продажні поліцаї, прокурори чи судді? Як кажуть в Одесі - не смішіть мої капці. Бо ж головне у сучасній Україні-каганаті на чолі з Зе-євреєм - робити в усьому свій гешефт.
А для лохів, що не розуміють цього, існує бандерівське гасло: "Слава Україні! Хероям слава!" Амінь.

Тарас СРІБЛЯСТИЙ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...