» » Безробітних в Березівці поменшає?


Безробітних в Березівці поменшає?

8-08-2021, 07:40
Переглядів 441
Безробітних в Березівці поменшає?
30 липня, заступниця директора Житомирського міського центру зайнятості Жанна Титаренко, начальниця відділу активної підтримки безробітних Тетяна Тимчук та провідна фахівчиня відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Агєєва відвідали Березівську сільську раду об'єднаної територіальної громади та поспілкувались із секретарем Оленою Цимбалюк.

Під час зустрічі вони обговорили питання майбутньої співпраці, які сприятимуть вирішенню нагальних питань зайнятості жителів громади. Поінформували про нові можливості та підходи в роботі з клієнтами служби зайнятості, зокрема в частині організації професійного навчання безробітних громадян та незайнятого населення, проведення консультаційних та інформаційних заходів для роботодавців за участю соціальних партнерів, профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю та дорослим населенням. Розповіли про сучасні електронні сервіси, які значно полегшують пошук роботи для незайнятих осіб та підбір кандидатів для роботодавців. Ознайомили з актуальними вакансіями та передали інформаційні матеріали для шукачів роботи та роботодавців.

Результатом зустрічі стало узгодження напрямів взаємодії Житомирського міського центру зайнятості та Березівської об’єднаної територіальної громади на найближчий час, визначена потреба у наданні виїзних соціальних послуг для мешканців громади.

RuporZT
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...