» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

8-08-2021, 07:35
Переглядів 464
Новини Житомирського району
Брусилів

2 серпня директор Житомирського місцевого центру з надання БВПД Олександр Коваль та начальник Брусилівського бюро правової допомоги Юрій Ободзінський відвідали старостат села Морозівка Брусилівської селищної ради.

Після консультування мешканців та працівників громади з питань земельного, спадкового, трудового та сімейного права вони прочитали присутнім лекцію на тему «Приватні інвестиції в сільське господарство».


Хорошів

21 та 22 липня 2021 року у будівлі Хорошівської селищної ради було проведено земельні торги з продажу права оренди 28 земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів на території Хорошівської селищної ради терміном на 10 років.
Стартова ціна всіх земельних ділянок становила 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що становить 290,437 тис. грн. річної орендної плати за земельні ділянки.

У результаті аукціону аона досягла відмітки в сумі 594314,79 грн. щорічних надходжень до місцевого бюджету.


Чуднів

3 серпня Чуднівський міський голова Віталій Войтко провів нараду з питань благоустрою м. Чуднів.

Основні питання, які обговорювались у ході наради стосувались укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів, виконання правил благоустрою громадянами міста.

х х х х х х х

4 серпня піротехніки ДСНС області знищили п’ять одиниць вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені напередодні в селах Великі Коровинці та П’ятка Чуднівської ТГ.

Так, на чотири ручні гранати Ф-1 натрапили шукачі металобрухту, а 76-мм артснаряд виявив селянин, під час проведення земляних робіт на полі.

Всі небезпечні знахідки знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...