» » У Троковичах працює недільна школа


У Троковичах працює недільна школа

8-08-2021, 06:57
Переглядів 242
У Троковичах працює недільна школа
Минулої неділі, 1 серпня, недільна школа при Троковицькому Свято-Троїцькому храмі УПЦ (Житомирський район) спільно з Житомирським представництвом Громадської спілки "Миряни" провели просвітницький захід "Свята моя Київська Русь. Віра - дар Божий!"

На глядачів чекав концерт духовної пісні від учасників церковного хору та вихованців недільної школи, а також розповідь про історію православної віри на нашій землі. Діти у віршах, піснях та театральних сценках розповідали про рівноапостольних княгиню Ольгу та князя Володимира, подію хрещення Київської Русі та її значення для історії та духовного життя нашого народу.

Також діти підготували тематичні малюнки та виставку.

Наступною частиною заходу стало відкриття Музею рідкісних ікон у приміщенні недільної школи. Керівник школи Ольга Сич передплачує журнал "Спасите наши души", в кожному номері якого є вкладка з рідкісними іконами та розповідь про них. Люди доброї волі допомогли придбати рамки та виготовити спеціальні меблі для музею, а діти виготовили ікони, які освятив настоятель храму отець Миколай.

Таким чином у музеї усім бажаючим зможуть проводити екскурсії, а також читати акафісти. Багато ікон відвідувачі бачили вперше і жваво цікавилися ними. Одна з найцікавіших - ікона "Духовний лабіринт".

Відвідувачам музею на згадку подарували іконки Спасителя та Божої Матері "Скоропослушниця". А учасників заходу почастували морозивом.
У Троковичах працює недільна школа

Прес-служба Житомирської єпархії УПЦ
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...