» » Новини Житомирського району


Новини Житомирського району

27-07-2021, 10:13
Переглядів 224
Новини Житомирського району
Чуднів

Відбулось друге засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників (директорів) закладів загальної середньої освіти Чуднівської міської ради. Конкурсна комісія визнала переможцями таких претендентів: Будичанська ЗОШ І-ІІІ ст.– Терновий Станіслав Леонідович, Дубищенська ЗОШ І-ІІ ст. – Мельник Наталія Юріївна, П’ятківська ЗОШ І-ІІІ ст.– Козир Валерій Дмитрович.


Любар

У зв’язку з підготовкою до відкриття сезону полювання на період 2021-2022 років на дику пернату дичину в мисливських угіддях Любарської РО УТМР, за участю фахівців Любарського управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, проведено обстеження мисливських угідь на предмет встановлення їх епізоотичного благополуччя.


Попільня

14 липня 2021 року в Попільнянському відділенні поліції відбулося урочисте відкриття спортивного залу, у якому взяли участь Попільнянський селищний голова Можарівський О.О. та директор Попільнянського лісового господарства Юрчук Ю.М.


Пулини


У Пулинах покращується благоустрій. Нині тривають роботи по оновленню тротуарів по вулиці Шевченка, де вже укладено нове асфальтобетонне покриття.
Ремонтні роботи проводить ФОП «Сараян», який виграв тендер на їх виконання. Працівники цієї організації вже неодноразово трудилися на території громади, гарно зарекомендувавши себе.

Наразі жителі та гості селища мають можливість ходити новими тротуарами від автобусної станції до приміщення поліції та від провулка Базарний до магазину «Стовпинські ковбаси».


Радомишль

Радомишльська рада запрошує жителів громади надати пропозиції, рекомендації та ідеї щодо облаштування Соборного майдану в місті Радомишль на другий етап реконструкції.


Нова Борова

За період з грудня 2020 року по червень 2021 року до бюджету Новоборівської селищної територіальної громади було зараховано 411,7 тис. грн., даного податку з доходів фізичних осіб, який утримано із заробітної плати працівників Новоборівської селищної ради. Щомісячно бюджет громади поповнюється на 58,8 тис.грн. та державний бюджет на 39,2 тис.грн.


Черняхів

20 липня в адміністративному приміщенні Черняхівської селищної ради відбулося навчання старост старостинських округів і представників центру комплектування та соціальної підтримки з питань ведення військового обліку.


Коростишів

16 липня відбулося навчання для працівників міської ради на теми: “Здійснення регуляторної політики та проведення дерегуляції господарської діяльності на місцевому рівні” та “Забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі інтернет”.


Високе

У населених пунктах громади триває поточний ремонт доріг по вулицях та провулках. Роботи проводяться в с.Городище, с.Забріддя та с.Високе. Роботи проводяться в тісній співпраці з ТОВ ТД "Пекарщенський граніт".
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...