» » Шахраї збагатіли на 81 тис. грн.


Шахраї збагатіли на 81 тис. грн.

27-07-2021, 10:11
Переглядів 191
Шахраї збагатіли на 81 тис. грн.
Днями дві пенсіонерки з Коростишева та житомирянин втратили чималі суми через шахраїв.

На мобільний номер 56-річного житомирянина увечері 19 липня зателефонував незнайомець, який назвався працівником банку. У розмові чоловік був ввічливим та переконливим, запропонувавши послугу із збільшення ліміту користування грошима. Заявник погодився на запропоновані умови та не зчувся, як назвав незнайомцеві усі реквізити своєї картки. У результаті з його рахунку зникли 50 тисяч гривень.

Дві літні жительки м. Коростишева цього ж дня розмовляли телефоном нібито з лікарями. В обох випадках незнайомець повідомляв пенсіонеркам про ДТП та термінові операції їх онук, а відтак необхідність значних коштів. Обидві жінки, не роздумуючи, віддали наявні у них заощадження: у першому випадку – 20 тисяч гривень, а в другому – 11 тисяч гривень. Гроші забирали посередники, приїхавши до місць проживання пенсіонерок.

У цих випадках наразі відкриті кримінальні провадження та тривають розслідування. Загалом же, з початку року в області зафіксовано понад пів тисячі шахрайств. Відтак поліцейські переконливо радять бути обачними у всіх пов’язаних з фінансами справах.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...