» » Що з дорогою до Улянівки?


Що з дорогою до Улянівки?

20-07-2021, 15:11
Переглядів 500
Що з дорогою до Улянівки?
Жителі села Улянівка Тетерівської ОТГ змушені щоденно пішки долати 9 кілометрів до Денишів, аби виїхати в місто, від недавна перевізник відмовився здійснювати рейси в село, через погану дорогу. Люди не просять капітального ремонту, благають лише, щоб дорогу відгрейдували.

«Зараз вже склалася найгірша ситуація, тому що відмовилася їздити маршрутка рейсова, яка ходила всього два рази на день. Господар відмовився, тому що більше коштів йде на ремонт рухомого складу. І місцева влада нас не чує» - розповідає житель села Улянівка Денис Клименко. Люди кажуть, немає аптеки, навіть у Денишах, по ліки треба їхати в Житомир.

В Улянівці 320 дворів, оскільки в селі роботи немає люди працюють в інших населених пунктах, хто в Денишах, хто в Житомирі. Щоб вчасно добратися на роботу на восьму годину і дійти пішки до траси потрібно виходити о пів на п'яту ранку.

В Тетерівській ОТГ сільський голова Валентина Ільницька каже, що та дорога - обласного значення, тому звертатися потрібно в область, що вона й робить щорічно. Зараз у громаді немає грейдериста, а тому прогрейдерувати шлях на Улянівку, як це робилося раніше, немає змоги.

В облдержадміністрації запевняють, що на автомобільній дорозі Улянівка-Дениші роботи запланували. І робити це потрібно якомога швидше, бо вже й підвізник хліба у село також заявляє про можливе припинення поїздок до Улянівки.

Нагадаємо, що Тетерівська ОТГ, як місцевий проект з децентралізації, була створена першою у Житомирському районі і однією з перших в області ще у 2015 році.

За повідомленням СК-1
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...