» » Служба порятунку - 101


Служба порятунку - 101

13-07-2021, 21:29
Переглядів 265
Служба порятунку - 101
1 липня група піротехнічних робіт Головного управління ДСНС регіону знищила десять вибухонебезпечних предметів, що були виявлені в Житомирському районі.
Зокрема, в с.Соловіївка, що знаходиться на території Брусилівської територіальної громади, на полі за селом місцевий мешканець знайшов чотири підозрілих металевих предметів. Фахівці, які прибули за викликом, виявили ще п’ять. Усі знахідки ідентифікували як артилерійські снаряди часів минулих війн.

Ще один такий же предмет знайшли в лісовому масиві у с.Товсте (Радомишльська ТГ).


х х х х х х х х х

4 липня о 22:22 надійшло повідомлення про те, що терміново необхідна допомога рятувальників у вилученні жінки з підвального приміщення. Пригода трапилася на території приватного домогосподарства в смт Романів.

Увечері жінка пішла до літньої кухні, забувши увімкнути там світло, а не помітила відчинену ляду і опинилася у підвалі. Через отримані при падінні травми вона не могла самотужки з нього вибратися. По драбині рятувальники спустилися до потерпілої разом з її чоловіком, обережно поклали жінку на медичні ноші, підняли її на поверхню та передали до рук медиків. Жінку госпіталізували до травматологічного відділення місцевого медичного закладу.


х х х х х х х х х

3 липня проводились аварійні роботи по прибиранню дерева, що впало на проїжджу частину поблизу с. Глухів Перший Радомишльської ТГ та наданню допомоги двом особам, які опинилися у нестандартних життєвих ситуаціях і потребували порятунку. Ще 1 людину врятовано в ДТП.

Зокрема, 4 липня о 02:36 поблизу с. Біла Криниця (Городоцька ТГ) внаслідок зіткнення легкового автомобіля з деревом 1 особа загинула та 6 осіб отримали травми.

Відділенням 16 ДПРЧ за допомогою гідравлічних інструментів проводились аварійно-рятувальні роботи по деблокуванню травмованого водія, якого затисло дверима і він не міг самостійно покинути автомобіль, та вивільнено із пошкодженого автомобіля тіло загиблої пасажирки.

Усі травмовані у ДТП особи госпіталізовані.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...