» » Вирощування маку - злочин


Вирощування маку - злочин

13-07-2021, 07:44
Переглядів 321
Вирощування маку - злочин
В області тривають заходи, спрямовані на попередження незаконних посівів та виявлення вже вирощених нарковмісних рослин – снодійного маку та конопель. 6 липня чуднівські оперативники виявили на території приватного домогосподарства, належного жительці с. Великі Коровинці на Чуднівщині незаконний посів снодійного маку.

Під час огляду на присадибній ділянці 49-річної жительки селища розшуківці виявили рослини характерного вигляду. Загалом поліцейські нарахували 1400 рослин снодійного маку. Усе зілля вилучили та розпочали відповідну перевірку.

Водночас правоохоронці нагадують жителям області, що незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку в кількості до 100 рослин або конопель у кількості до 10 рослин, - караються штрафом від 18 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Посів або вирощування маку в кількості від 100 до 500 рослин або конопель від 10 до 50 розцінюється вже як кримінально каране діяння, за яке передбачено, в тому числі і арешт до 6 місяців або обмеження волі строком до 3 років.

Зазначимо, нині тривають оперативно-профілактичні заходи поліції, спрямовані на виявлення і знищення незаконних посівів нарковмісних рослин (маку та конопель).

Відділ комунікації поліції області
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...